• Головна
  • Більше 93 відс. платників податків позитивно сприймають прогресивні зміни у податковій службі
08:41, 21 грудня 2012 р.

Більше 93 відс. платників податків позитивно сприймають прогресивні зміни у податковій службі

Такий результат опитування громадської думки, що провели податківці Івано-Франківської області у листопад-грудні 2012 року з питань оцінки діяльності державних податкових органів та якості обслуговування ними платників податків.

         Новими електронними сервісами податкової служби задоволені 85,4 відс. респондентів та тільки 10,2 відс. не використовують їх.

Понад 76 відс. вважають електронну форму подання податкової звітності біль зручною, ніж паперову. 

Роботу Центрів обслуговування платників податків за п’ятибальною шкалою 77,3 відс. опитаних оцінили на 5 балів та 22,4 відс. - на 4 бали.

На запитання чи стало більш зрозумілим податкове законодавство з прийняттям Податкового кодексу, то 55,1 відс. респондентів вважають зрозумілим  оскільки, у кодексі уніфіковано численні законодавчі акти з питань оподаткування, 41,9 відс. зрозумілим, проте окремі норми потребують доопрацювання та 2,9 відс. вважають, що зорієнтуватися складно.   

         В опитуванні взяли участь 744 респонденти. Узагальнені дані моніторингу громадської думки враховуються в організації роботи з платниками податків, що сприяє налагодженню системного діалогу податкової служби та громадськості.

 

                                                        ДПС в Івано-Франківській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...