• Головна
  • У Галичі відбулася презентація фотоальбому Василя Пилип’юка «Невідомий Галич»
14:02, 21 грудня 2012 р.

У Галичі відбулася презентація фотоальбому Василя Пилип’юка «Невідомий Галич»

Саме так — «Невідомий Галич» називається новий авторський фотоальбом Василя Пилип’юка, присвячений Галицькому національному природньому парку. Його презентація відбулася у картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич». Дане видання є продовженням серії видань, які висвітлюють національні пам’ятки природи: заповідні території, національні парки та заповідники.

— Ідея створення фотоальбому зародилася в 2005 р., впродовж 7 років збирався матеріал, — зазначає заступник директор парку з наукової роботи Володимир Бучко. — Нашим завданням було не тільки подати фотографії, а й найпростішу описову інформацію про флору та фауну парку. Завдяки фотоальбому парк постав у всій своїй красі – представлено всі його куточки. Окремі знімки робилися в специфічних умовах: для зйомки орлів потрібно було вилізти на 25-метрове дерево, для зйомки на водоймах здійснювалося спеціальне маскування човна». 
Можливо, незабаром фотоальбом «Невідомий Галич» презентують у Києві. 
Наклад фотоальбому «Невідомий Галич» становить 3000 примірників. З метою популяризації та знайомства жителів краю з чудовою природою, тепер уже зафіксованою на сторінках альбому, він буде переданий у бібліотечні заклади загальноосвітніх шкіл та туристичні центри Галицького району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...