• «Прикарпаття» вдома поступилося «Оболонь-Бровар»
21:16, 4 вересня 2019 р.
Надійне джерело

«Прикарпаття» вдома поступилося «Оболонь-Бровар»

У минулому сезоні «Оболонь-Бровар» двічі обіграв команду Володимира Ковальчука. У Франківську «Прикарпаття» програло з рахунком 0:1, матч на Київщині теж закінчився мінімальною перемогою «Оболонь – Бровар» 3:2.

Не змогли франківці перемогти «Оболонь-Бровар» і цього разу.

У першому таймі глядачі на стадіоні «Рух» не побачили забитих м’ячів.

Євген Єфремо на 56 хвилині за меж штрафного майданчика пробив Андрія Новака. 0:1.

На 71 хвилині Максим Покитилюк поблизу штрафної фракнівців «обікрав» Василя Дербаха, обігрався з партнером та влучно пробив з 11 метрів.

Надію відігратися «Прикарпаття» втратило за три хвилин. Другу жовтку картку отримав півзахисник «Прикарпаття» Бондан Оринчак. В десятьох «Прикарпаття» намагалося атакувати, але пробити голкіпера «Оболонь-Бровар» не змогли.

Після 7 турів «Прикарпаття» набрало 7 очок і займає 11 місце в турнірній таблиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію