![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
20:13, 5 вересня 2019 р.
Надійне джерело
У Богородчанах підлітка, який прогулював школу, забрали до центру соціально-психологічної реабілітації
![У Богородчанах підлітка, який прогулював школу, забрали до центру с... У Богородчанах підлітка, який прогулював школу, забрали до центру соціально-психологічної реабілітації](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ювенальні поліцейські в рамках всеукраїнського профілактичного заходу #Урок_з_поліцейським виявили підлітка, який замість навчання в школі бродягував у райцентрі.
Працівники ювенальної превенції та служби у справах дітей виявили, що 13-річному хлопцю потрібна допомога. Батько хлопця на заробітках за кордоном, мати веде асоціальний спосіб життя, а бабуся, з якою проживає дитина, не в змозі впоратися з вихованням та доглядом за онуком, повідомляє Ювенальна превенція Прикарпаття.
Зважаючи на такі обставини, поліцейські доставили хлопця до центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де ним опікуватимуться належним чином та забезпечать дотримання його права на освіту.
Щодо матері підлітка – після встановлення її місця перебування працівники поліції вживатимуть до неї відповідні заходи правового реагування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...