• Головна
  • Франківських студентів запрошують написати есе і отримати 100 тисяч
10:55, 6 вересня 2019 р.

Франківських студентів запрошують написати есе і отримати 100 тисяч

Франківських студентів запрошують написати есе і отримати 100 тисяч

Студентів закладів вищої освіти Івано-Франківщини та здобувачів вищої освіти зі всієї України запрошується до участі в конкурсі «Розумним Бути Модно».

Автори найкращих робіт отримають грошові винагороди. Організаторами передбачено три призових місця, пише "Галка".

Для участі конкурсанту пропонується написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Авторів найкращих робіт визначають представники ЗВО зі всієї України, які сформують незалежне журі. Тому кожний конкурсант може розраховувати на максимально незалежне оцінювання.

Стати учасником має змогу кожний студент ЗВО Івано-Франківщини, незалежно від форми навчання, факультету або спеціальності. Це може бути механік або юрист, економіст або журналіст та представники всіх інших спеціальностей. Але лише ті студенти, які навчаються в державних закладах вищої освіти, які підтримали соціальну програму мотивації сучасної молоді та стали учасником конкурсу.

Прийом робіт триває до 30 вересня.

Ознайомитися з переліком ЗВО-учасниками конкурсу пропонуємо за посиланням.

Довідково: Есе - це невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання і не претендує на вичерпне і визначальне трактування теми; це жанр, який лежить на перетині художньої та публіцистичної (часом науково-популяризаторської) творчості. Стиль есе відрізняється образністю, афористичністю, використанням свіжих метафор, нових поетичних образів, свідомою настановою на розмовну інтонацію і лексику. Він здавна формувався у творах, в яких на перший план виступає особистість автора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Франківськ #конкурс #есе #приз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...