• Головна
  • Варто знати батькам. Неправильний прикус, як не втратити час!
16:48, 8 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Варто знати батькам. Неправильний прикус, як не втратити час!

Варто знати батькам. Неправильний прикус, як не втратити час!

Кожні батьки хочуть щоб їхні дітки мали здорові рівні зубки і красиву посмішку. Тому, якщо в ранньому дитячому віці ви помітили, що зубки ростуть не правильно, необхідно якнайшвидше звернутися до лікаря – стоматолога ортодонта. Чим раніше почати лікування, тим швидше досягнете позитивних результатів з мінімальними затратами ваших коштів. Починати лікування можна з 4-5 річного віку, так як у дитячому віці виправити прикус можна набагато легше і швидше ніж у дорослому, так як щелепа ще не сформована. Тому, якщо лікар ортодонт рекомендує розпочинати лікування, варто не затягувати і прислухатися до його порад. 

Проблема неправильного прикусу може спричинити такі неприємні наслідки як сколювання зубів внаслідок підвищеного навантаження, стирання емалі, порушення симетричності обличчя що відображається на зовнішньому вигляді, порушення мовлення, біль у скронево нижньощелеповому суглобі. Також може порушуватися робота травної  системи через недостатнє пережовування їжі. 

Варто знати батькам. Неправильний прикус, як не втратити час!, фото-1

Причиною формування неправильного прикусу в більшості випадків є шкідливі звички. 

У медичному центрі «Репобона» ортодонт Трачук Людмила Петрівна, займається виправленням неправильного прикусу. Якщо ваша дитина любить тримати пальчики в роті чи ручку, олівець, пустушку, часто дихає ротом (наприклад при збільшених аденоїдах) має звичку закушувати губи, щоки, язик, все це може призвести до формування неправильного прикусу. 

Виправити неправильний прикус допомагають різні ортодонтичні апарати. Вони бувають знімними – ортодонтичні трейнери, капи, пластинки. І незнімними, наприклад брекет системи. Також паралельно з використанням ортодонтичних конструкцій у ранньому дитячому віці можна застосовувати міогімнастику (лікувальна фізкультура). 

Варто пам’ятати про те, що виправлення прикусу процес досить тривалий і проходить у кілька етапів, а успішний результат залежить не тільки від лікаря-ортодонта, тут потрібна допомога і участь батьків. Підтримуйте своїх дітей під час ортодонтичного лікування і контролюйте правильне носіння апарату. 

Потурбуйтеся про красу і, що важливо, про здоров’я вашої дитини.

Варто знати батькам. Неправильний прикус, як не втратити час!, фото-2

За консультаціями та якісним лікуванням хвороб зубів звертайтеся до медичного центру "Репобона".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прикус #зуби #діти #дитячі хвороби зубів #прикус зубів #хвороби зубів #лікування #профілактика #медичні послуги #репобона #медичний центр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...