• Прикарпатські спортсмени знову піднялися на спортивний п’єдестал
18:40, 9 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Прикарпатські спортсмени знову піднялися на спортивний п’єдестал

Сьогодні в приміщенні обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція із чемпіоном світу з пауерліфтингу Віктором Голіней і срібною призеркою чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO  Діаною Зітинюк та їх тренерами пише 0342.ua з  посиланням на пресслужбу облдержадміністрації.

Заступник начальника управління спорту Костянтин Лисейко та директор Івано-Франківської ДЮСШ №2 обласної ради Орест  Яковина привітами призерів та їх наставників.

Своєю чергою, Костянтин Лисейко звернув увагу, що спортсмени Прикарпаття вкотре показують високі результати на змаганнях міжнародного рівня та стають прикладом для наслідування своїх однолітків.

Нагадаємо що, 26-31 серпня в канадському місті Реджайна, відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. Віктор Голіней став чемпіоном світу у категорії понад 120 кг з сумою триборства 1035 кг та зібрав повний комплект малих золотих медалей: 402,5 кг у присіданні, 300 у жимі та 332,5 кг у тязі. Такий здобуток отримав вихованець Василя Грицко. Додамо, що Віктор переміг з великим відривом у понад 80 кг. Тренер спортсмена задоволений результатом, хоча додає, що поїздка була важкою, а саме зміна часових поясів, клімат та період адаптації.

Також Діана Зітинюк стала срібною призеркою чемпіонату Європи серед юніорів з кікбоксингу WAKO. Тренер спортсменки Василь Федончак зазначив, що це перше велике досягнення Діани. Спортсменка поступилась представниці з Хорватії у фіналі. Також варто додати, що Діана Зітинюк була єдиною представницею Прикарпаття у складі збірної України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #Діана Зітинюк здобула срібло чемпіонату Європи серед юніорів з кікбоксингу #Прикарпаття нові спортивні здобутки #Василя Грицко здобув золоті медалі #Віктор Голіней чемпіон світу