• Головна
  • У Франківську обиратимуть "найзеленіші" бізнес-ідеї для міжнародного конкурсу
15:16, 11 вересня 2019 р.
Надійне джерело

У Франківську обиратимуть "найзеленіші" бізнес-ідеї для міжнародного конкурсу

У Франківську обиратимуть "найзеленіші" бізнес-ідеї для міжнародного конкурсу

21 вересня в Івано-Франківську відбудеться національний фінал найбільшого в світі конкурсу «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad. Журі обиратиме переможців, які вже в листопаді представлять Україну на глобальному фіналі конкурсу в Нідерландах серед учасників з 53 країн світу.

Національний фінал відбудеться на території ревіліталізованого заводу «Промприлад. Реновація», який на один день перетвориться на столицю «зелених» інновацій. Десять команд презентуватимуть свої бізнес-ідеї, дружні до клімату та довкілля. А троє переможців поїдуть 14-15 листопада на Global Grand Final в Амстердам, де будуть змагатися з сотнями інших команд за грошові призи (10 000, 5000 і 2500 євро за перше, друге і третє місця відповідно) і місце в акселераційній програмі Climate-KIC. 

Для українських команд участь у конкурсі такого масштабу – це можливість долучитися до інтернаціональної «зеленої» спільноти, познайомитися з майбутніми інвесторами, знайти бізнес-партнерів та перших клієнтів. Один з головних девізів ClimateLaunchpad – «Боремося зі зміною клімату, стартап за стартапом». 

«Greencubator вже четвертий рік організовує відбір учасників з України на конкурс ClimateLaunchpad. Цього року ми отримали 35 заявок, з яких до національного фіналу дійшли 10 команд. Ми радіємо, що рівень їхньої підготовки дуже високий, і впевнені, що Україну на Global Grand Final представлять достойні “зелені” ідеї, які з великою вірогідністю втіляться  у проривні бізнеси», – зазначає Роман Зінченко, національний партнер ClimateLaunchpad в Україні. 

Україна вчетверте долучається до ClimateLaunchpad. Змагання входить до комплексу підприємницьких програм від європейського кліматичного акселератора EIT Climate-KIC. Національним організатором конкурсу в Україні є Greencubator, який проводить відбір українських команд та відповідає за підготовку їх до участі на національному і глобальному фіналі. В Україні конкурс проводиться за підтримки компаній Baker Tilly та фонду Green for Growth Fund, який співфінансується коштами ЄС в рамках ініціативи EU4Energy. Медіа-партнер СlimateLaunchpad в Україні 2019 – Ліга.Tech

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #промприлад реновація #конкурс #зелені ідеї
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...