![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
19:14, 12 вересня 2019 р.
Тиждень лісу завершиться на Бастіоні
![Тиждень лісу завершиться на Бастіоні Тиждень лісу завершиться на Бастіоні](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Івано-Франківщині 15 вересня відзначатимуть професійне свято - День працівника лісового господарства. На державних підприємствах відбуваються різноманітні заходи в рамках "Тижня лісу". Фінальні урочистості очікують в обласному центрі 14 вересня на площі фортечної галереї "Бастіон".
У програмі - презентація державних лісових господарств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, майстер-класи з виготовлення шпаківень, сіноплетіння. Дорослі й діти дізнаються про догляд за саджанцями, отримають уроки екограмотності й багато іншого.
Фото надано прес-службою Івано-Франківського ОУЛМГ.
![Тиждень лісу завершиться на Бастіоні, фото-1 Тиждень лісу завершиться на Бастіоні, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...