• Головна
  • Чим "теплі стіни" кращі від звичайних радіаторів?
07:45, 16 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Чим "теплі стіни" кращі від звичайних радіаторів?

Чим "теплі стіни" кращі від звичайних радіаторів?
Сучасні тенденції до посилення норм теплозахисту будівлі, а також велика популярність низькотемпературних джерел тепла, таких як конденсаційні котли або "теплові насоси", ведуть до того, що системи підлогового і стінового опалення, стають ідеальним рішенням опалення будівель.
Використовуючи стінове обігрівання, необхідно дотримуватися чистоти в приміщенні. Тому таке обігрівання почалося з інсталяцій в лікарнях та санаторіях, де питання чистоти стоїть дуже високо. Віднедавна такі системи почали застосовувати в однородинних будинках. Популярні вони в Західній Європі та в Чехії та  Угорщині.
Як передається тепло? Площинні нагрівачі передають тепло через випромінювання. Тепліша площина випромінює електромагнітні хвилі, а холодніша їх поглинає і підвищує свою температуру. Незначно зростає температура повітря через процес конвекції тепла. Традиційні обігрівачі основну кількість тепла віддають через конвекцію, а меншу (25-30%) через випромінювання. Конвектори практично все тепло передають конвекцією.

Стінове обігрівання, як будь-яке площинне обігрівання, є низькотемпературним. Оптимальною температурою теплоносія (води) є 40-45 градусів і вона не повинна перевищувати 50. Це обмеження обумовлено тим, що підвищена температура негативно впливає на мешканців. В приміщеннях, які мають низькотемпературне обігрівання добре почуваються особи з алергічними проблемами. При температурі нижчій від 60 градусів не появляється процес «спікання пилу», який погіршує стан дихальних шляхів людини і створює неприємну сухість в горлі. 

Площинне обігрівання створює рівномірність температури повітря. Ця температура є нижчою від середньої температури випромінювання всіх поверхонь і приблизно дорівнює середній температурі тіла людини. Це дає комфорт. Людина краще почувається в приміщеннях з теплішими стінами і холоднішим повітрям ніж навпаки. Традиційні системи обігрівання завжди мають холоднішими стіни - довше перебування поблизу стіни некомфортне через виникнення почуття холоду. Немає такого відчуття в приміщеннях із стіновим обігріванням. В таких приміщеннях комфортне самопочуття буде при температурі повітря 18-20 градусів. Такі системи доцільно використовувати при утеплених стінах (не менше 10 см утеплювача).  

Перевагами площинного обігрівання є наступні: 

  • естетичний вигляд приміщення (обігрівачі не висять на стінах), приємний мікроклімат і очевидно – теплі стіни, до яких можна притулитися;
  • стінове обігрівання можна використати для охолодження влітку, запускаючи туди холодну воду;
  • система має саморегуляцію – підвищення температури в приміщенні збільшує передачу тепла через стіну до теплоносія, що знижує споживання енергії;
  • низька температура теплоносія дозволяє використати низькотемпературне джерело тепла: помпи тепла. геотермальне тепло, сонячні колектори. 
Система KAN-therm пропонує комплекс сучасних технічних рішень, що дозволяють створити енергоефективні, надійні і довговічні системи водяного панельного опалення, як в напрямку стінового і підлогового опалення, так і для обігріву зовнішніх поверхонь.
Система KAN-therm Wall, яка виконується за "сухий" або "мокрою" технології монтажу, є одним з сучасних технічних рішень, призначених для монтажу стінового опалення.

Стінове ОПАЛЕННЯ - "МОКРИЙ" МЕТОД

Чим "теплі стіни" кращі від звичайних радіаторів?, фото-1
Гріючі труби з діаметрами 8, 12 або 14 мм кріпляться на стіні в монтажних шинах RAIL, а потім покриваються шаром штукатурки загальною товщиною близько 30 - 35 мм, в результаті чого виходить, що гріюча плита.

Стінове ОПАЛЕННЯ - "СУХИЙ" МЕТОД

Чим "теплі стіни" кращі від звичайних радіаторів?, фото-2
Стіновое опалення Системи KAN-therm Wall, що реалізовується "сухим" методом, дозволяє змонтувати систему за дуже короткий час. Основним елементом є збірні гіпсоволокнисті плити в вигляді гріючих панелей з втопленою в них полібутиленовою трубою 8х1,0 мм, яка укладаються безпосередньо на конструкцію стіни. Панелі можуть встановлюватися шляхом прямого монтажу (поклейки) на рівній поверхні або за допомогою спеціальних опорних конструкцій у вигляді дерев'яного або металевого каркасу.

Консультації щодо вибору типу опалення в оселі та комплектації системи опалення Вашого помешкання Ви можете отримати в спеціалістів ТОВ Теплобаза-ІФ.

Чим "теплі стіни" кращі від звичайних радіаторів?, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #системи опалення #телпобаза-іф #обігірів приміщення #стінове опалення #тепла підлога #опалення приміщень
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...