• Головна
  • На Прикарпатті готуються до перепису населення
18:42, 16 вересня 2019 р.
Надійне джерело

На Прикарпатті готуються до перепису населення

На Прикарпатті готуються до перепису населення

В. о. начальника головного управління статистики в Івано-Франківській області Юлія Макар повідомила, що на Прикарпатті здійснюється комплекс підготовчих робіт до проведення перепису населення.

Зокрема, під час перепису-2020 передбачено використання інноваційних методів опитування населення за двома етапами: 

1) інтернет-раунд – шляхом отримання відповідей респондентів на запитання Програми перепису населення онлайн з використанням електронних цифрових підписів членів домогосподарств; 

2) обхід – безпосереднє відвідування житлових будинків і житлових приміщень в інших будівлях тимчасовим переписним персоналом та опитування населення за допомогою планшетних комп’ютерів. 

Відповідно до інструктивних вказівок Державної служби статистики України, головним управлінням статистики в області у 2019 році виконуються такі підготовчі роботи до проведення Всеукраїнського перепису населення: 

  1. Уточнення інформації щодо затверджених в установленому порядку меж міських населених пунктів;
  2. Перевірка стану адресного господарства міських населених пунктів на наявність номерних знаків на будинках та вказівників із назвами вулиць;
  3. Уточнення переліків інституційних установ та установ (закладів) із рухомим складом населення;
  4. Уточнення переліків садівничих товариств, кількості будинків, придатних для проживання та кількості постійно проживаючого населення у них. 

«Від того, наскільки якісно буде проведено Всеукраїнський перепис населення у 2020 році, без перебільшення, залежатиме подальше майбутнє держави. Щоб ефективно підійти до виконання цього важливого завдання на рівні області, потрібно забезпечити чітку координацію дій та співпрацю між структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств і відомств, органами місцевого самоврядування», – наголосив голова ОДА Денис Шмигаль під час щотижневої наради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #перепис населення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...