
00:53, 19 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Вартість моста на Пасічну зросла майже до 600 мільйонів гривень

Народна депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук просить в уряду 150 млн грн на добудову моста через Бистрицю Солотвинську. Вартість будівництва, за її словами, становить вже 594,6 млн грн.
Оксана Савчук звернулася з депутатським запитом до прем’єр-міністра Олексія Гончарука та міністра інфраструктури Владислава Криклія, в якому просить посприяти у співфінансуванні будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна в Івано-Франківську, пише Курс.
У документі Савчук зазначає, що будівництво моста складається з трьох черг: будівництва самого моста, будівництва розв’язки та будівництва під’їзної дороги по вулиці Хіміків від ЗОШ №24 до річки.
Станом на 1 вересня з міського бюджету профінансовано 139 млн грн при загальній вартості 212,3 млн грн. Крім того, йдеться в запиті, кошторисна вартість розв’язки 346,4 млн грн та під’їзної дороги – 35,9 млн грн.
“Таким чином, для завершення будівництва моста та транспортної розв’язки в заплановані терміни необхідно 150 млн грн”, – йдеться в запиті.
Під запитом також підписався нардеп з Надвірної Зіновій Андрійович.
Нагадаємо, коли президент Зеленський приїжджав в Івано-Франківськ, міський голова Руслан Марцінків теж просив у нього 150 млн грн на добудову моста. Але тоді Марцінків озвучив, що будівництво обійдеться у 426 млн грн.
Тендер на будівництво моста відбувся у 2017 році. Найнижчу ціну на будівництво моста запропонувала фірма “Мостобудівельний загін №112” – 120 млн грн і виграла тендер. Згодом міське УКБ уклало угоду з ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” про додаткові роботи з будівництва мосту на 58,35 млн грн. Тобто досі озвучували суму будівництва 178,35 млн грн. Втім, у запиті Савчук ця частина коштує вже 212,3 млн грн.
Тендер на будівництво розв’язки УКБ оголосило у квітні з очікуваною вартістю майже 330 млн грн. У запиті Савчук її вартість вже 346,4 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня
Коментарі