• Головна
  • У Франківську визначили лауреатів премії імені Богдана Ступарика
01:12, 19 вересня 2019 р.
Надійне джерело

У Франківську визначили лауреатів премії імені Богдана Ступарика

У Франківську визначили лауреатів премії імені Богдана Ступарика

Лауреатами міської педагогічної премії ім. Богдана Ступарика цього року стали: заступниця директора з навчально-виховної роботи НВК «Школи-гімназії №3» Галина Грекул, вчителька історії ЗШ № 18 Тетяна Гурик та директорка міської дитячої екологічної станції Ганна Левицька.

17 вересня відбулося засідання колегії Департаменту освіти та науки, на якому розглядалося питання про нагородження премією ім. Б. Ступарика. За підсумками таємного голосування лауреатами премії стали: 

 Грекул Галина Іванівна заступниця директора з навчально-виховної роботи НВК «Школи-гімназії № 3».  

Організовує та проводить цікаві семінари для вчителів області та міста, дискусійні засідання, майстер-класи. Охоче ділиться досвідом роботи, систематизує та узагальнює досвід колег, створює презентації їхньої роботи, розробляє методичні рекомендації з питань вдосконалення освітнього процесу, публікує свої матеріали у педагогічній пресі. Під керівництвом Галини Грекул НВК «Школа-гімназія №3» проводила дослідно-експериментальну роботу «Українознавчий аспект у процесі використання мемуаристики на уроках літератури та в позакласній роботі у ЗНЗ» – міжрегіональний проєкт творчої групи вчителів НВК «Школа-гімназія №3» з творчою групою вчителів Рогатинської спеціалізованої ЗШ І-ІІІ ст. №1 та кафедрою теорії та методики навчання ІФОІППО. 

За підсумками атестаційної експертизи закладу за високий рівень показників щодо адміністративних здібностей нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2008 р.) та нагрудним знаком «Відмінник освіти України». 

Гурик Тетяна Дмитрівна – вчителька історії ЗШ № 18, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Відмінник освіти України. У 2018 році нагороджена Грамотою Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради за зайняте І місце у загальноміському конкурсі серед учителів суспільствознавчих дисциплін на найкращу розробку виховних заходів, уроків, присвячених 100-річчю ЗУНР «Станіславів – столиця ЗУНР» (номінація «Конспекти тематичних уроків»). Протягом багатьох років була головою методичного об’єднання вчителів суспільствознавчих дисциплін міста. Член міської та обласної творчої груп. Її вихованці є переможцями Всеукраїнської енциклопедії «Моя Батьківщина – Україна»; акції «Українська революція: 100 років  надії і боротьби»; конкурсу «Історія України та державотворення», брейн-рингу «Три столиці ЗУНР», історико-краєзнавчої акції «Герої не вмирають».

Левицька Ганна Василівна – директорка міської дитячої екологічної станції. Працює над створенням позитивного іміджу МДЕС. У 2012 році екологічна станція стала переможцем обласного конкурсу на найкращий позашкільний заклад, у 2016р. виступила координатором Всеукраїнської акції «Прапор України – прапор миру» серед закладів освіти м. Івано-Франківська, за результатами якої заклад відзначено сертифікатом книги рекордів Гіннеса. Директорка завжди підтримує активність та ініціативу своїх працівників у напрямку впровадження здоров’я збережувальних технологій. Зокрема, працівники МДЕС створили «Аромостежку «Зелена аптека» та «Стежину відчуттів», на яких завдяки фармакологічним властивостям лікарських рослин вихованці гуртків проходять часткове оздоровлення.

У 2018 році підготувала 38 переможців міжнародних конкурсів, 77 – всеукраїнських, 22 – обласних та 18 – міських. Два роки поспіль вихованці МДЕС виборюють гран-прі на всеукраїнському конкурсі флористики і фітодизайну.

Упродовж останніх 5 років МДЕС є постійним переможцем всеукраїнського конкурсу на найкращу навчально-дослідну земельну ділянку, а теплично-парниковий комплекс уже 4 роки поспіль стає переможцем всеукраїнського конкурсу «Дивовижна теплиця».

 2015 року Івано-Франківська міська дитяча екологічна станція приєдналася до міжнародної науково-освітньої програми GLOBE. У 2015 році заклад відзначено бронзовою медаллю, у 2016 році – срібною та золотою медаллю – у 2017 та 2018 роках.

Досягненням у роботі директора є співпраця закладу з середньою школою с. Шааб (Ізраїль). Протягом 2012-2018 рр. завдяки співпраці залучено близько 700 тисяч гривень від різних проєктів, програм, спонсорських та депутатських коштів, які скеровано на покращення матеріально-технічної бази закладу.

У 2018 році міська дитяча екологічна станція під керівництвом Ганни Василівни стала переможцем міської акції вшанування лідерів «Тріумф – 2018», отримавши відзнаку у номінації «Кращий заклад позашкільної освіти» за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток міста Івано-Франківська.

Лауреати міської педагогічної премії ім. Богдана Ступарика 2019 р. будуть нагороджені дипломами, почесними знаками та грошовими преміями на загальноміському святі до Дня працівника освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #премія ступарика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...