• Головна
  • За покликом серця: як коломиянка Олеся Сахро запатентувала техніку і “малює” нитками
08:09, 20 вересня 2019 р.
Надійне джерело

За покликом серця: як коломиянка Олеся Сахро запатентувала техніку і “малює” нитками

За покликом серця: як коломиянка Олеся Сахро запатентувала техніку і “малює” нитками

Здавалося б, що можна зробити ниткою, вселеною в голку: хтось може лише зашити дірку, а інші руки можуть створити шедевр.Ось такі шедеври створює коломиянка Олеся Сахро.

Мисткиня каже, що коли голка потрапляє до її рук, а навколо вальсують нитки усіх можливих кольорів та відтінків, то час зупиняється і вона поринає у світ своє мрії пише 0342.ua з посиланням Ukrainian People.

Останні 12 років пані Олеся і вишивка – нероздільні. За цей творчий період відбулося багато виставок як в Україні, так за її межами, зокрема у Канаді, Парижі, Великобританії.

За покликом серця: як коломиянка Олеся Сахро запатентувала техніку і “малює” нитками, фото-1

Картини, вишиті Олесею Сахро, є у багатьох приватних колекціях, навіть у глави дому Габсбургів та всесвітньовідомого дизайнера Кензо Такада.

За покликом серця: як коломиянка Олеся Сахро запатентувала техніку і “малює” нитками, фото-2

УУ чому ж таки секрет спитаєте ви? Секрет у неповторній техніці, яку вдалося запатентувати. А це, як розповідає жінка, справа не з легких.

Аналогів такій вишивці немає у світі. Вона унікальна. Цілий рік по усіх міжнародних організаціях, вивчення усіх існуючих патентів різними мовами. Я витратила багато часу і сил, щоб довести, що такого не існує у світі.

Дивлячись на сумку, можна з упевненістю сказати, що це картина олійними фарбами, ось ці маленькі мазки якраз і створюють ефект «вау». Лише є одна відмінність: замість фарби – нитка.

-Ви вмієте малювати?

-Ні, – відповідає мисткиня. – Я захоплююся живописом, але сама не малюю.

Сьогодні основний акцент жінка ставить на лінійку сумок Sakhro bags.

-В один момент я зрозуміла, що хочу вийти зі стін галерей і приватних колекцій, і вийти на вулицю, дати можливість всьому світу отримати насолоду від цієї краси. Так і розпочала роботу над сумками.

Сьогодні вже налагоджений цілий процес: від вибору шкіри до фурнітури, які ніби виконують функцію рами для картини, яку створить пані Олеся.

-І з таким “чудом” можна вийти в люди.

За покликом серця: як коломиянка Олеся Сахро запатентувала техніку і “малює” нитками, фото-3

Щоб створити одну сумку, потрібно, як мінімум: натхнення і 250 годин, понад 70 кольорів і відтінків ниток ДМС та ескіз.

Нитки мають свою магію, під кожним нахилом – інший відтінок, так один колір має 4-5 відтінків.

За рік вдається вишити 6-7 сумок, купити їх можна особисто у пані Олесі або в бутіку в Києві. Вартість однієї сумки може сягати 1 500 євро і вище.

За покликом серця: як коломиянка Олеся Сахро запатентувала техніку і “малює” нитками, фото-4

-Про що ви мрієте зараз?

-Можливо банально, але я мрію просто сидіти собі в хаті і вишивати. Щоб у мене не «гавкав» холодильник і насос, щоб побут, одним словом, не відволікав мене від вишивання. А ще поїздки, виставки – це все мене вимотує, але є необхідною частиною мого життя, – розповідає Сахро.

-Коломия – це такий мій острів спокою і творчості. Тут кожен ранок розпочинається з прогулянки на озері і роздумів, а далі – вишивка. Щастя – коли є мама поруч і син, який підтримує і цінує мою творчість.

Часом я можу по 20 годин на добу вишивати, але це коли так серйозно входжу в азарт. Я ніколи не знаю, якою буде вкінці моя робота, бо в процесі народжуються нові ідеї.

Основне, у чому Олеся Сахро переконана, що вишивка для неї – це не робота, не хобі, не захоплення, це – її життя.

Я навчилася жити сьогоднішнім днем. Не живу вчорашнім чи майбутнім. Сонце світить – кайф, дощ падає – ще краще. Життя навчило, що треба приймати, як є.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #новини Франківщини #коломиянка створює незвичайні сумки #прикарпатка створює надзвичайні сумки що визнані світовими дизайнерами #Олеся Сахро дизайнерка з Прикарпаття
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...