• Головна
  • Свідоцтво про народження тепер видає ЦНАП
16:13, 20 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Свідоцтво про народження тепер видає ЦНАП

Свідоцтво про народження тепер видає ЦНАП

Свідоцтво про народження дитини тепер можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська та його територіальних підрозділах.

Центр надання адміністративних послуг Івано-Франківська відтепер видає й свідоцтва про народження. Цю послугу можна отримати як у головному офісі (вул. Незалежності, 9), так і в його територіальних підрозділах (вул. Галицька, 124А, вул. Гетьмана Мазепи, 185 та вул. Івана Павла ІІ, 4).

До слова, батьки зобов’язані зареєструвати народження дитини за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини не пізніше 1 місяця від її дня народження, повідомляють на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

Як розповів керівник управління адміністративних послуг Богдан Питель, одночасно із заявою про державну реєстрацію народження подається:

  • документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров’я;
  • паспорти батьків або одного з них;
  • документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб або заява матері).

Після цього видається свідоцтво про народження. Отримавши свідоцтво, батьки можуть зареєструвати місце проживанням новонародженого, зареєструвати до дошкільного навчального закладу, отримати статус багатодітної сім’ї. Послуга з отримання свідоцтва про народження є безкоштовною.

“У нас з’явилась така ідея: чого б не видавати у ЦНАПі ще й свідоцтво про народження. Адже це швидко, зручно, доступно. До того ж, документ можна отримати у своєму територіальному відділенні. Загалом, постійно працюємо над тим, аби розширювати кількість послуг, що надає наш ЦНАП”, – зауважує міський голова Руслан Марцінків.

Він також вручив свідоцтва про народження трьом татусям та побажав усього найкращого їхнім родинам.

Послуга з отримання свідоцтво про народження є безкоштовною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #новини Франківщини #хто в Івано-Франківську видає свідоцтво про народження свілоцтво про народження #в Івано-Франківську відтепер видає ЦНАП #ЦНАП Івано-Франківськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...