• Головна
  • Чи потрібне відновлення після вагітності та пологів?!
09:30, 21 вересня 2019 р.

Чи потрібне відновлення після вагітності та пологів?!

Чи потрібне відновлення після вагітності та пологів?!

Пологи, як і вагітність - це абсолютно здорові фізіологічні процеси. Причому, не важливо, чи це вперше у житті жінки, чи вже, скажімо, втретє, у будь якому випадку, наш організм змінюється. І, повірте, в хорошу сторону.

Але, є одне «АЛЕ».

Якщо хороші зовнішні форми ми відновлюємо в кросівках і з тарілкою свіженького салату, то як на рахунок м’язів тазового дна? Якщо говорити інакшою мовою - інтимних м’язів.

Хоча не тільки. Ці самі м’язи забезпечують фізіологічні процеси, такі як, сечопуск та дефекація. І тут, деякі красуні можуть мене зрозуміти, не лише на словах. Якщо ви народжували бодай один раз в житті, згадайте ваші відчуття на батуті, перші місяці після пологів.

А я, як акушер гінеколог, не можу не згадати про такі неприємні речі, як опущення або випадіння матки, прямої кишки, стінки сечового міхура. Так, скажете Ви. Це в бабусі таке було. А нам молодим, це не загрожує!

В бабусі було, тому що вона народжувала, виношувала діток. І за цими усіма проблемами ховається ... правильно, слабкість м’язів тазового дна. Про здоров`я потрібно піклуватися завжди і в будь якому віці!

Звичайно, індивідуальні особливості потрібно врахувати. Когось природа наділила більш міцними м’язами, хтось міг тренувати їх ще з дитинства на різноманітних спортивних секціях, але! В більшості випадків, після пологів, наші інтимні м’язи потребуть інтенсивного тренування для відновлення!

Гінекологи давно пропонують вправи Кегеля для відновлення після пологів, при нетриманні сечі тощо. Однак, фахівець має правильно підібрати комплекс вправ, які потрібно регулярно робити мінімум 2 рази на день по 10-15 хв‼️ А для відчутного ефекту варта додатково застосовувати спеціалізовані тренажери. Давайте будемо чесними самі з собою, це значні затрати часу та додаткові витрати.

Клініка “Дамія” пропонує альтернативу, яка ТОЧНО працює. #міостимуляціс м’язів тазового дна завдяки найновішому Німецькому терапевтичному центру #PhySys фірми Zimmer. Ця процедура в десятки разів потужніше стимулює, як результат, скорочує потрібні нам м’язи!

Одна процедура коштує так само, як одне заняття в тренажерному залі‼️Безболісно, швидко та ефективно‼️

На курс потрібно від 10 до 15 процедур. Ефект помітний вже після 5-7 процедури‼️

Ви відпочиваєте, а ваші м’язи скорочуються!!!

Приємним бонусом є #посилення_лібідо та #збільшення_задоволення_при_інтимному_житті.

Життя коротке, не відмовляйте собі в задоволенні!

Чекаємо на вас:

м. Івано-Франківськ, Федьковича 112 Б
[email protected]
+ 38 0342 52 40 04
+ 38 099 443 35 35
+38 098 499 42 42

Чи потрібне відновлення після вагітності та пологів?!, фото-1

Медичний центр репродуктивного здоров'я "Дамія" - це комфортабельні умови, новітні методи діагностики та високопрофесійні лікарі.

Ми надаємо якісні послуги генетичних досліджень, лікування безпліддя та збереження фертильності.

Щодня фахівці центру "Дамія" наполегливо працюють, удосконалюються, шукають відповіді на складні питання заради ефективної допомоги парам.

Маєте до нас запитання, хочете зробити обстеження чи лікування? Пишіть нам або телефонуйте:
Тел. +38 (0342) 52 40 04
Тел. +38 (099) 443 35 35
Тел. +38 (098) 499 42 42

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дамія #медичний центр #репродуктивне здоров'я #репродукція #безпліддя #лікування хвороб #профілактика #медичні послуги #біоревіталізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...