Ковалі залишили місту подарунок та висадили алею дерев

 Ковалі  залишили місту подарунок та висадили алею дерев

З 19 по 21 вересняі Івано-Франківськ став столицею ковальського ремесла , подія  - Асамблея «Кільце ковальських міст Європи».

Вперше на теренах Східної Європи відбувається Асамблея. Кільце європейських ковальських міст об’єднує міста, історія яких включає в себе виробництво заліза та обробку металу. Нині 18 спільнот з 11 країн є учасниками Кільця (серед них – Франція, Італія, Іспанія, Фінляндія, Німеччина, Нідерланди, Австрія, Україна).

З нагоди заходу до Івано-Франківська приїхали делегації з 7 країн Європи. Вони взяли участь в конференції, присвяченій ковальському ремеслу за участю ковалів, науковців, митців. Крім того, в Палаці Потоцьких відбувалися кування просто неба та виставка робіт.

20 вересня там же відбулося грандіозне нічне кування, концерт рок-оркестру «Бревіс» та лазерне шоу.

З нагоди Асамблеї місцеві та закордонні ковалі скували лавку для парку Шевченка. Лавочку «Ковальська дружба» вже встановили у парку Шевченка. 

"Ну й подарунок від наших гостей - кована лавка вже зручно розмістилася у парку Шевченка. До речі, одну з деталей кував і я"- написав міський очільник на своїй сторінці у Facebook.

 Ковалі  залишили місту подарунок та висадили алею дерев, фото-1
Також в місті Івано-Франківську з'явилася нова алея дерев у пару Шевченка.

Про це в мережі повідомив  на своїй сторінці у Facеbook міський голова Руслан Марцінків.

"Нова алея з'явилася у пару Шевченка. Її ми висадили разом з гостями Асамблеї "Кільце ковальських міст Європи". Для висадки вибрали церсис канадський, який буде тішитися око відвідувачів парку навесні ніжним рожевим цвітом, доки на дереві ще не розпустилося листя. Ну а приїхали ми на висадку комунальним транспортом. Гості зацінили", - написав мер.

 Ковалі  залишили місту подарунок та висадили алею дерев, фото-2

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі