• Головна
  • Студенти і викладачі в піжамах: франківські студенти провели ніч на парах
15:50, 23 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Студенти і викладачі в піжамах: франківські студенти провели ніч на парах

Студенти і викладачі в піжамах: франківські студенти провели ніч на парах

Ніч на парах провели студенти Університету Короля Данила в Івано-Франківську. На викладачів при цьому не образилися, адже ті, як і молодь, на пари прийшли у піжамах й теми для лекцій обрали геть не нудні, інформує ТСН.

В піжамах, халатах, тапочках на заняття чимчикують студенти об 11 вечора. На вході викладачі, теж у домашньому одязі, влаштовують фейс-контроль. Неповнолітнім першокурсникам сьогодні до університету зась, юридично час недитячий.

 нічному розкладі чотири пари: історія, економіка, туризм, фізкультура. Не за столом, на ліжку, вмощується лектор.

“Податок на очі діяв за Перта Першого в Башкирії – за зелені очі, за які доводилось платити 10 алтин”, – розповідає лектор.

“У нас 70% той самий ген розвитку, що і у свині. Тому напевно десь потрібно переглянути еволюційну теорію, що ми не від людиноподібної мавпи пішли, а від свині. В цьому є логіка, бо ми часто свиноподібними людьми стаємо”, – жартує викладач.

Пари проходять при свічках: університет світло не економить – так створює атмосферу. Педагоги сподіваються, після таких ночей студенти захочуть вчитися й удень.

Пари проходять при свічках: університет світло не економить – так створює атмосферу. Педагоги сподіваються, після таких ночей студенти захочуть вчитися й удень.

«Знаєте, колись така побутувала думка, якщо ти щось прочитав перед сном, то краще запам’ятав. От ми цим стереотипом скористалися і вирішили вночі давати знання. Перевіримо, наскільки воно спрацює», – каже проректор університету Олег Андрухів.

«Прийти в такому одязі досить незвично.Так ми даємо студентам зрозуміти, що ми відкриті до них, що вони не повинні боятися нас, як викладачів», – додає викладач університету Михайло Мельникович.

Здоров’я жодного студента через недоспану ніч в університеті не постраждало: відвідини цих занять були добровільними, та й викладачі оцінок не ставили. Викладачам і студентам такий захід настільки сподобався, що  невдовзі  планують свій нічний експеримент повторити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #університет Короля Данила #як студенти Івано-Франківського університету провели ніч на парах #нічні лекції в Івано-Франківську #студенти і викладачі в піжамах і при свівчках
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...