• Головна
  • Світовий банк підтвердив прогноз зростання ВВП України
10:54, 24 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Світовий банк підтвердив прогноз зростання ВВП України

Світовий банк підтвердив прогноз зростання ВВП України

Наступного року економіка України, за прогнозами Світового банку, зросте до 3,4% ВВП. Банк зберіг прогноз зростання ВВП України на рівні 2,7% в 2019 році.

Про це свідчать дані в Global economic prospects, передають Українські Новини.

При цьому зростання економіки на 2020 рік збережене на рівні 3,4%, а на 2021 рік - підвищено на 0,1 п.п. до 3,8%.

Як зазначається в огляді, зростанню в 2019 році і надалі сприятимуть сектори послуг та споживчий сектор.

Подальше зростання, за умови збереження темпу реформ, може відновитися до 4% у середньостроковій перспективі після зменшення рівня передвиборчої невизначеності. У Світовому банку вважають, що це вимагатиме результатів в наступних сферах:

залучення приватних інвестицій у сектори, які пов’язані із зовнішньою торгівлею завдяки покращення бізнес-середовища та приватизації великих державних підприємств, розвитку ринку сільськогосподарських земель та боротьбі із корупцією; забезпечення фінансової стабільності завдяки здійсненню прийнятних, з точки зору витрат, реформ в секторі освіти та охорони здоров’я, подальшій раціоналізації соціальної допомоги та створенню більш справедливої системи оподаткування, що сприяє розвитку; подальше зменшення рівня інфляції та відновлення резервів; відновлення надійного банківського кредитування підприємств.

Як зазначається в огляді банку, Україна матиме значні потреби у фінансових ресурсах протягом наступних трьох років, які вимагатимуть мобілізації значного міжнародного фінансування та спроможності утримати дефіцит бюджету в рамках цільових показників на рівні 2,5% ВВП для збереження макроекономічної стабільності.

Україна потребуватиме приблизно 11 млрд доларів на рік (8% ВВП) для сплати державного боргу та покриття дефіциту бюджету в 2019, 2020 та 2021 роках.

Темпи майбутнього зростання в обох субрегіонах залежать від успішної реалізації структурних реформ, спрямованих на поліпшення ділового середовища, досягнення прийнятного рівня заборгованості і реструктуризацію державних підприємств (Білорусь, Киргизька Республіка, Молдова, Україна, Узбекистан).СБ зазначає, що скасування структурних реформ залишається ризиком у багатьох країнах, особливо у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Туреччині та Україні. Відновлення конфлікту в Сирійській Арабській Республіці або Україні може викликати нові санкці

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #новини Франківщини #Франик новини #за прогнозами Світового банку ВВП в Україні буде зростати #екноміка в УКраїні буде зростати світовий банк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...