• Головна
  • В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей
19:13, 24 вересня 2019 р.
Надійне джерело

В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей

В ІФНТУНГ відкрили лабораторію Інтернет речей

Таємниці функціонування Інтернет речей тут осягатимуть студенти нової спеціальності “Інформаційні системи та технології”. 

“Потреба в такій лабораторії зумовлена тим, що фахова підготовка спеціалістів за цією спеціальністю передбачає багато дисциплін, які охоплюють напрямок Інтернету  речей. Він зараз найновіший і найбільш затребуваний”, – розповідає завідувач кафедри інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем (ІТТС) Леонід Заміховський.

“На відміну від інших лабораторій, які працюють при кафедрі ІТТС ІФНТУНГ – “Siemens”, “Honeywell”, “Phoenix-Contact” – технічні засоби тут мініатюрні. Адже давачі (сенсори) промислові і для Інтернету речей за габаритами співставити неможливо – їх розміри дуже малі. Це сенсори, елементи, які сприймають фізичні величини, й виконавчі механізми, які дають можливість управляти. Лабораторія – навчальна, але використовуватиметься й з дослідницькою метою”, – зазначає завідувач.

До створення нової міжкафедральної лабораторії долучилися ТОВ «Західний Інженерно-Технічний Центр» (Західний ІТЦ) й будівельна компанія ТОВ «Галкомбуд». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #іфдтунг #лабораторія #інтернет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...