![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
16:21, 26 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Цієї суботи учасниця із прикарпатської громади з’явиться у шоу “Громада на мільйон. Спеціалісти” на 1+1
![Цієї суботи учасниця із прикарпатської громади з’явиться у шоу “Гро... Цієї суботи учасниця із прикарпатської громади з’явиться у шоу “Громада на мільйон. Спеціалісти” на 1+1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Стартував другий сезон соціального реаліті за підтримки програми USAID DOBRE. Цьогоріч у центрі уваги фахівці із різних громад України та закордону. Глядачі спостерігатимуть за їхнім обміном та познайомляться з людьми, які власними ідеями намагаються змінити життя своїх сіл або містечок.
Слідкуйте, хто стане героїнею цього епізоду, спеціалісти якої сфери обмінюватимуться, куди вирушить учасниця з Білоберізької громади, а кого іздалеку прийматимуть гостинні гуцули.
У 2018 році за підтримки програми DOBRE на телеканалі 1+1 вийшло соціальне реаліті «Громада на мільйон», у рамках якого об’єднані територіальні громади створювали проекти для поліпшення життя в регіонах та змагалися за інвестиції.
Переможцем першого сезону стала Печеніжинська громада з Івано-Франківщини. Мешканці громади скористалися виграшем та створили ягідний кооператив “Файний“. У неділю, 29 вересня о 15:00 в Печеніжині відбудеться відкриття комплексу із заморозки та офіційного запуску кооперативу.
Створенням шоу «Громада на мільйон. Спеціалісти» займалася 1+1 Продакшн за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), за ініціативи партнера програми DOBRE – Українського кризового медіа-центру.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...