• Відразу троє франківських таеквондистів завоювали титул чемпіона Європи
09:59, 14 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Відразу троє франківських таеквондистів завоювали титул чемпіона Європи

На чемпіонаті Европи з таеквондо троє франківчан здобули золоті медалі і стали титулованими чемпіонами Європи.

В столиці Боснії та Герцоговини – Сараєво, пройшов 34-ий чемпіонат Європи з таеквондо ITF, на якому успішно виступили франківські спортсмени та збірна команда України посіла 10-те загально-командне місце.

11 жовтня чемпіоном Європи вперше став франківець Ілля Іванюк (в ваговій категорії 68 кг.).

"Ілля Іванюк сьогоднішній ГЕРОЙ! Завдяки йому пролунав гімн України на чемпіонаті Европи!
Це 11-й мій вихованець який став чемпіоном Европи, я пишаюсь ним, такі важкі поєдинки, 37 чоловік в ваговій категорії, я знаю як важко йому було, але він зібрався і це зробив. Молодець", – написав на своїй сторінці в Facebook тренер  збірної команди УкраїниОлег Соловей.

Відразу троє франківських таеквондистів завоювали титул чемпіона Європи , фото-1

12 жовтня в скарбничку України вніс чергове золото франківський титутлований спортсменВіталій Соловей. Він став чеміпоном Європи вже вчетверте.

Третє золото в скарбничку української збірноі приніс Данило Демчишин (в ваговій категорії 85 кг.).

"П’ять важких поєдинків, 23 чол.в ваговій категорії, дуже важкий фінал про німця, але наша підготовка виявилась кращою і Данило отримав яскраву перемогу в додатковому раунді", - написав тренер Данила Олег Соловей.

"Яскравий виступ української збірної на Чемпіонаті Європи-2019, який проходить в місті Сараєво, Боснія і Герцеговина. На сьгодні маємо трьох чемпіонів Європи: Ілля Іванюк, Виталий Соловей та Данило Демчишин. Бронзову нагороду здобув Дмитро Речкенда. Щіро дякую нашим спортсменам та тренерам за самовіданну роботу, за волю до перемоги. Ви гордість України!!!", - написав у соцмережі тренер збірної команти України з теквондо, заслужений тренер України Олег Соловей.

Збірна команда України завершила виступ на 34-у чемпіонаті Европи з таеквондо в якому прийняло участь 1300 учасників з 31 країни, з результати 3 золоті, 1 срібна і 3 бронзові нагороди і 10-е загально-командне місце.

ДОВІДКА.

Таеквондо – корейське бойове мистецтво, яке традиційно вважається одним з найпопулярніших на Івано-Франківщині. На сьогоднішній день цим видом єдиноборств замається понад тисячу прикарпатських дітей, які тренуються під керівництво двох десятків кваліфікованих тренерів-професіоналів.

Соловей Олег Ярославович
Віце-президент Всеукраїнського союзу таеквондо.
Чорний пояс 6 дан, Заслужений тренер України, чорний пояс 6 дан.
За час тренерської діяльності підготував 10-ть чемпіонів Європи та 5-ть чемпіонів Світу.

Місце тренувань: СК "Лiдер" м. Івано-Франківськ, вул. Івана Павла ІІ, буд. 24, загальноосвітня школа № 22.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #новини Франківщини #Франик новини #таеквондо Україна #таеквондо Івано-Франківськ #трнер Олег Соловей #Вітай Соловей #Дмитро Демчишин #Ілля Іванюк #чемпіонат Європи з таеквондо