Скажи «НІ» раку грудей. У Франківську жінок запрошують на безкоштовне обстеження грудей

Скажи «НІ» раку грудей. У Франківську жінок запрошують на безкоштовне обстеження грудей, pressman

Скажи «НІ» раку грудей. До Всеукраїнського дня боротьби з захворюваннями на рак грудної залози 23.10.2019 р. в клініці «БРАСС» буде проведено соціальний захід для мешканців та гостей міста Івано-Франківськ. З метою ранньої діагностики раку грудної залози, буде проведено консультація та обстеження лікарями клініки «БРАСС» - гінекологом Тітаренко О.В. (консультація, пальпація) та лікарем УЗД Шкреметко М.І. (УЗД молочних залоз).

До Всеукраїнського дня боротьби з захворюваннями на рак грудної залози, який відзначають, в клініці «БРАСС» проведуть соціальний захід для мешканців та гостей міста Івано-Франківськ.

Скажи «НІ» раку грудей. У Франківську жінок запрошують на безкоштовне обстеження грудей, фото-1

Мета заходу:

  • Привернути увагу до проблеми раку грудної залози, нагадати жінкам про те, що своєчасне виявлення хвороби допоможе зберегти здоровя та життя.
  • Огляд та пальпація грудних залоз, навчання жінок як правильно проводити самообстеження.

Захід орієнтований на жінок, які хочуть обстежитися. Пройти обстеження може кожна бажаюча жінка, для цього потрібно зателефонувати в клініку «БРАСС» до 23.10.2019 р. та записатися на прийом.

Кожній четвертій жінці рак грудей діагностують уже на ІІІ–ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. За статистикою, цей страшний діагноз в Україні ставлять щогодини. Варто зазначити, що виявлений на ранніх стадіях рак грудної залози виліковується приблизно у 95% випадків.  

Ситуація в Україні ускладнюється тим, що часто виявляють хворобу на пізніх стадіях, коли вже нічого не можна зробити. Загалом від раку грудей в країні помирає кожна п'ята українка, а кількість хворих на рак грудної залози постійно зростає

Вчені називають близько 80 факторів, що можуть викликати рак грудної залози. Серед них найголовніші: дисгормональні та доброякісні захворювання грудних залоз, пізня перша вагітність або її відсутність, надмірна вага тіла, рак грудної залози у сестри або матері, короткий період годування грудьми, вживання гормональних контрацептивів протягом тривалого часу, гінекологічна патологія, гіпотиреоз, куріння, зловживання алкоголем.

На жаль, за останні роки вікова група пацієнток, в яких виявили рак грудної залози, стала значно молодшою. Однак незалежно від того, чи входить жінка до групи ризику, для ранньої діагностики захворювань грудної залози необхідне щомісячне самообстеження грудної залоз та обов'язкова щорічна перевірка у лікаря. При самоперевірці слід звертати увагу на будь-які зміни грудей і при виявленні затвердінь або інших змін - негайно звернутися до лікаря. 

Приклади зі світового досвіду свідчать, що лікарі загальної практики – сімейної медицини відіграють ключову роль у консультуванні з питань сімейного раку, ранньому виявленні та своєчасному направленні пацієнток у онкологічний диспансер, психологічній підтримці пацієнток та їх сімей під час спеціального лікування.

Цей день - ще одна можливість поінформувати громадськість щодо профілактики, виявлення на початковій стадії та лікування хвороби. Адже краще попередити недугу, аніж її лікувати!

Профілактика

Для запобігання раку грудної залози важливо дотримуватися здорового способу життя (відмовитись від куріння, алкоголю, регулярно займатися фізичною активністю і підтримувати нормальну масу тіла), а також вчасно проходити огляд лікаря:

  • мамолога — не рідше одного разу на 1–2 роки;
  • жінкам старше 50 років — раз на два роки здійснювати мамографічні обстеження.

Також усім жінкам старше 20 років варто щомісяця самостійно обстежувати грудні залози. 

Отже, 23.10.2019 р. в клініці «БРАСС» з 9:00 по 19:00 год можна безкоштовно пройти УЗД грудних залоз, консультацію та пальпацію грудних залоз гінекологом. Для запису-телефонуйте адміністратору клініки за тел.. 095-585-74-78, деталі на brass. if. ua.

новини івано-франківськ брасс рак грудей рак молочної залози захворювання безкоштовне обстеження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
62 перегляди в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати