СЕО оптимізація сайту: як легко й просто пояснити бабусі, що це таке

 Якщо запитати: «Де можна купити каченят?», кожен на селі порадить звернутися до тітки Марусі. Це ж елементарно. Бажаєте бачити свій сайт у топі, щодня отримувати замовлення й домогтися пізнаваності в регіоні?

Щоб і вас, як тітку Марусю, так само просто знаходили у безмежній Павутині пошукові роботи? Адже за допомоги передових технологій онлайн-маркетингу можна стати справжніми лідерами галузей. Тоді варто більше дізнатися про СЕО-просування і його користь для розвитку бізнесу.

Ефективне SEO: налаштування бізнесу на результат

 • Висока конверсія, тобто результативність відвідувань сайту, трафік і перші позиції в пошукових системах. На практиці це означає, що тітці Марусі зовсім не цікаво, щоб відвідувачі просто так ходили й роздивлялися каченят. А щоб клієнти стали реальними покупцями, щось-таки треба зробити.
 • Оптимізація сайту, покращення веб-дизайну, контенту. Щоб залучити вигідних клієнтів, Маруся не тільки піклується про каченят, а й вигадує, чим і як ще можна зацікавити покупців.
 • Комплексний підхід в онлайн-маркетингу. В рамках СЕО застосовують всі інструменти: рекламу, класичний маркетинг, відео маркетинг, веб-аналітику. Покращити сайт потрібно так, щоб це позитивно вплинуло й на інші напрямки. Тітка Маруся тепер вирощує нові породи каченят, застосовує сучасні інкубатори й годівниці, придбала ефективні вакцини.

Підбір ключових слів та словосполучень

Це ніби новий рецепт заварювання кави, для гарного смаку кожен крок має певне значення.

 • Визначення популярних пошукових запитів, за якими компанію шукають в інтернеті. Розділ по групах, визначеннях ключових слів за ступенем важливості й частоти. Наприклад: печі-каміни, кросівки певного бренду, жіночі босоніжки-гладіатори й т. інш.
 • Створення й СЕО оптимізація текстів з урахуванням визначених ключових слів. Якби тітка Маруся продавала каченят через інтернет, правильно про всі породи качок мати детальні описи, подробиці, особливості вирощування, обов’язково фото.
 • Оптимізація заголовків та описів (метатеги). У Марусі для різних порід каченят виділено окремий куток, поруч на табличці гарно розписано, як і чим годувати, наведено графік щеплень.

Внутрішня оптимізація сайту

 • Унікальний контент на сайті. Клієнтів може зацікавити корисна інформація про каву, щось таке, чого немає у конкурентів. Тітка Маруся запровадила замовлення каченят за телефоном. Вже має постійних клієнтів.
 • Зручність для покупців – можна запропонувати, наприклад, купляти кожної суботи щойно змелену каву за оптовими цінами.
 • Виявлення та усунення помилок на сайті. У Марусі гарне, впорядковане й чистеньке подвір’я, вона не жаліється, що на це немає часу.
 • Локальна SEO (Local SEO). Маруся не полінувалася, переїхала у сусідні села та на більш людних місцях розмістила оголошення про продаж каченят.

Зовнішня оптимізація сайту

 • Оптимізація швидкості сайту. За каченятами поганою дорогою навряд чи хто поїде. Так і користувачі не стануть чекати, поки сайт завантажуватиметься надто довго.
 • Поведінка користувача на сайті. Зацікавити клієнта може експертна інформація про товар. Тітка Маруся постійно дізнається щось нове про виведення каченят, щиро надає корисні поради.
 • Просування сайту за допомоги онлайн-маркетингу. Потрібно невпинно пропагувати власну продукцію, розказувати клієнтам, чим відрізняється арабіка від робусти, де росте, ділитися новими рецептами.

Підсумок: у збільшенні продажів

 • Зростання результативних відвідувань.
 • Поява свіжих ідей для розвитку сайту.
 • СЕО безпека – технічна підтримка сайту, захист від вірусів.
 • Вчасне виявлення та виправлення технічних помилок на сайті.

SEO: шанс залишити конкурентів позаду

Не впевнені, чи варто вкладати гроші в SEO-оптимізацію і чи принесе це результати? Але ж будь-який бізнес вимагає інвестицій, а вдосконалення сайту й грамотний онлайн-маркетинг найбільш швидко окупають вкладення.

Гарний сайт – це ніби доглянутий садок

Конкуренція в Мережі величезна, тому без професійної роботи над ресурсом є ризик залишитися непоміченим для своєї аудиторії. Незалежно від того, чим ви займаєтеся. Адже про сайт варто повсякчас піклуватися так, як про садок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
10 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати