В Івано-Франківську пройде 8 польський кіномарафон. Відбудеться показ 22 фільмів за тиждень

В Івано-Франківську пройде 8 польський кіномарафон. Відбудеться показ 22 фільмів за тиждень
Вже за тиждень в Івано-Франківську гостюватиме Перегляд сучасного польського кіно „Під Високим Замком”. 

У восьме мешканці столиці Прикарпаття матимуть змогу долучитися до найбільшої презентації сучасної польської кінематографії у Центральній та Східній Європі.

Цьогорічна едиція ПСПК починається 8 листопада з показу фільму „Кур’єр” режисера Владислава Пасіковского. Ця кінорозповідь про Яна Новака-Єзьораньского, одну з надзвичайних постатей ІІ світової війни, перенесе глядача в часи гітлерівської окупації.

Однак, сучасне польське кіно – це також чудові драми, які торкаються найбільш актуальних проблем сьогодення, це натуралістичні фільми, які розповідають про польське суспільство другої декади кінця ХХI століття, зрештою, це такі улюблені глядачами комедії, які дають змогу хоч на мить забути про буденні клопоти.

"Цього року ми приготували для Вас 22 фільми, зокрема кілька чудових і оцінених кінокритиками документальних стрічок. Глядачі, які вже роками з нами, добре знають, що немає кращого ліку від осінньої мряки і холодних вечорів, ніж час, проведений в затишних залах театру кіно „Люм’єр” на сеансах, дбайливо підібраних польських фільмів. Ми переконані, що ті з Вас, хто відвідає ПСПК вперше, після закінчення останнього сеансу 14 листопада, сумно зітхнуть: „шкода, що наступний Перегляд аж за рік”", - пишуть організатори.

 Детальнішу програму кінофестивалю можна переглянути тут.

новини івано-франківськ 8 польський кіномарафон показ фільмів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі