• Головна
  • Міграція з невизнаних республік: на Прикарпатті зареєстровано 3700 переселенців зі Сходу
10:23, 3 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Міграція з невизнаних республік: на Прикарпатті зареєстровано 3700 переселенців зі Сходу

Міграція з невизнаних республік: на Прикарпатті зареєстровано 3700 переселенців зі Сходу

В Україні станом на кінець серпня налічувався 1 мільйон 404 тисяч 926 внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій Донбасу і Криму. При цьому кількість зареєстрованих переселенців збільшилася в серпні (порівняно з липнем) на 6 тисяч осіб. 

При цьому порівняно з серпнем минулого року кількість переселенців зменшилася на 115 тисяч 11 осіб.

Найбільше переселенців було зареєстровано в Донецькій області – 494,5 тисяч осіб, в Луганській області – 274,2 тисячі осіб, в Києві – 152,1 тисяч осіб, у Харківській області – 131 тисяча осіб. Найменше ВПЛ, як і раніше, зареєстровано на заході України: у Тернопільській та Чернівецькій області, пише 0342.ua з посиланням на видання “Слово і діло“.

В Івано-Франківській області станом на 1 вересня 2019 року офіційно зареєстровано 3712 осіб, що перевищує по кількості зареєстрованих переселенців в Волинській, Закарпатській, Чернівецькій, Тернопільській, Рівненській областях.

Слід зазначити, що кількість пересенців на Прикарпатті має позитивну динаміку приросту - кожного місяця кількійсть офіційно зареєстрованих осіб зростає невеликими темпами. 

Кількість зареєстрованих переселенців за серпень збільшилася на 6 тисяч осіб. Найчастіше переселенці реєструвалися в Донецькій області та столиці – 2,4 тисячі осіб і 943 особи відповідно. 

У серпні держава виплатила переселенцям 251,1 млн. грн. матеріальної допомоги для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг. Для порівняння, в серпні минулого року ця сума становила 250 млн грн.

Міграція з невизнаних республік: на Прикарпатті зареєстровано 3700 переселенців зі Сходу, фото-1
Міграція з невизнаних республік: на Прикарпатті зареєстровано 3700 переселенців зі Сходу, фото-2
Міграція з невизнаних республік: на Прикарпатті зареєстровано 3700 переселенців зі Сходу, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #новини Франківщини #Франик новини #переселенці Івано-Франківська область #преселенці зі Сходу статистика #міграція населення з ЛНР ДНР #переселенці в Україні статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...