![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
12:25, 5 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться в аварійній школі
![Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться в аварійн... Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться в аварійній школі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчитися у таких умовах складно, але діватися нікуди, бо місця на всіх не вистачає. Класи переповнені, а народжуваність у селі зростає, інформують "Факти. ICTV".
Школа з дірками у фундаменті та фасадом, з якого сиплеться штукатурка, а всередині пічне опалення – такий вигляд має один зі шкільних корпусів у прикарпатському селі Небилів.
Вчитися в таких умовах складно, але діватися немає куди, бо місця не вистачає на всіх. Класи переповнені, а народжуваність у селі зростає. У школі понад 500 учнів, утім три корпуси можуть вмістити тільки дві сотні.
![Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться ..., фото-1 Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться в аварійній школі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Найскладніше взимку: тепло від грубок вивітрюється вже до третього уроку. Щоправда, цього року в старій хатині замінили дах та провели електричну систему опалення, але запустити її не можуть.
![Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться ..., фото-2 Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться в аварійній школі, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
А ще немає води, вбиральні надворі. Та відмовитися від цього корпусу школа не може.
![Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться ..., фото-3 Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться в аварійній школі, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Сімдесят шість дітей в даний період, якщо би ми закрили корпус, не мають де дітися. Двозмінне навчання не підходить, бо доїжджають учні із Слободи Небилівської. Навіть в першу зміну вони закінчують навчання в 4 годині", - говорить Надія Семкович, директорка Небилівської школи.
![Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться ..., фото-4 Школа яка обвалюється: в селі Небилів діти роками вчаться в аварійній школі, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Окрім ремонту старих корпусів, батьки та вчителі мріють про розширення школи. Адже у кожному класі зараз більше ніж по тридцять учнів. коли це стане можливим - прогнозувати не береться ніхто.
В управлінні освіти обіцяють до старого корпусу підключити електрокотельню, провести воду й облаштувати теплі туалети. На решту грошей не вистачає. Цьогоріч на ремонти усіх освітніх закладів краю із районного бюджету вдалося виділити півтора мільйона гривень.
Детальніше — у сюжеті ICTV.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...