Щоб дитина отримала пільгове харчування в школі, учасник АТО дійшов до мера Франківська

Щоб дитина отримала пільгове харчування в школі, учасник АТО дійшов до мера Франківська

Про марні походи учасника АТО кабінетами міських служб розповів мер Руслан Марцінків. Міського голову така ситуація обурила. 

Мер розказав, що до нього на прийом прийшов ветеран з проблемою харчування дитини. Чоловік поскаржився і на те, що його всі чиновники “посилають до Марцінківа”.

Проблема полягала в тому, що в школі відмовлялися харчувати його дитину за пільгами. В родині ветерана, який нещодавно одружився, це була дитина дружини від першого шлюбу. 

Батьки зверталися до дирекції навчального закладу, в соцслужбу, в Департамент освіти. І зрештою учасник АТО прийшов на прийом до мера. 

Марцінків дав наганяй своїм підлеглим.

“Що це за “футбол” по кабінетах?” – допитувався мер.

Зійшлися на тому, що надалі подібні проблеми будуть позитивно вирішуватися на рівні Департаменту освіти і науки. 

Руслан Марцінків дав доручення директору Департаменту освіти Ігорю Мельничуку передбачити вирішення таких і подібних ситуацій – якщо потрібно, закріпити це документально. Він додав, що рішення мали би прийматися дирекцією шкіл, зважаючи на кожен окремий випадок.

“Це можна було давно вирішити в школі”, – сказав мер.

Головний освітянин міста пообіцяв з’ясувати обставини і подбати, щоби франківці з подібним “футболом” до мера не потрапляли.

Загалом у Франківську є 8506 дітей пільгових категорій, з них понад 6,7 тис. – в школах. На гаряче харчування в ЗОШ і ДНЗ на 2019-2020 навчальний рік передбачили 17 млн грн.

новини прикарпаття мер марцінків ато ветеран
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі