• Головна
  • Національному заповіднику "Давній Галич" - 25 років!
22:19, 5 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Національному заповіднику "Давній Галич" - 25 років!

Національному заповіднику "Давній Галич" - 25 років!

4 листопада 2019 р. Національний заповідник «Давній Галич» відзначає 25 – ту річницю з часу створення. 

Урочистості розпочато спільним Богослужінням в пам’ятці національного значення, церкві Різдва Христового. Чин Богослужіння здійснили о. І.Броновський, о. Я.Жолоб, о. В.Кузюк, пише Рrostir.museum.

Декан Галицький УГКЦ о. І.Броновський від імені духовенства деканату висловив щиру подяку працівникам Заповідника за співпрацю і наголосив, що кожен повсякденно повинен думати «Хто він є? Що може зробити для рідного краю?».
Колективу Заповідника вручено почесну грамоту від духовенства.

Генеральний директор НЗ «Давній Галич» п. В.Костишин привітав о. В.Кузюка з днем народження, яке співпало з річницею установи.

В подальшому проведено урочисте засідання в актовому залі установи. Дирекція Заповідника підвела підсумки проробленої праці, наголосила на поточних завдання та перспективних напрямках роботи у 2020 р. 

Працівників Заповідника привітали голова Галицької районної ради П.Андрусяк та перший заступник голови Галицької РДА С.Канюка.

Зокрема, Павло Андрусяк подякував працівникам заповідника за те, що вже зроблено для популяризації та збереження культурної спадщини давнього Галича, та відзначив велику роль колективу для подальшого розвитку туристичної привабливості регіону, «щоб великий Галич, був дійсно великим».

Працівникам Заповідника вручено почесні грамоти установи та Галицької районної ради і державної адміністрації. 

Довідково

Національний заповідник "Давній Галич" створено згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1994 року №81 "Про державний історико-культурний заповідник у м. Галичі Івано-Франківської області" та Указом Президента України від 11 жовтня 1994 року №587/94 "Про національні заклади культури" і підпорядковано Міністерству культури та мистецтв України (нині - Міністерство культури України).
Заповідник є культурно-освітнім і науково-дослідним закладом. Його основною метою є виявлення, дослідження, реставрація, збереження, популяризація та використання культурної спадщини давнього Галича. 

Почесний краєзнавець України

Андрій Чемеринський

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #національний заповідник #давній галич
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...