У Франківському Центрі освітніх інновацій розпочала роботу "Школа розвитку емоційного інтелекту"

У Франківському Центрі освітніх інновацій розпочала роботу "Школа розвитку емоційного інтелекту", pressman

Так, 30 жовтня 2019 року для практичних психологів ЗЗСО проведено семінар-тренінг "Розвиток емоційного інтелекту в умовах НУШ", повідомляє Центр освітніх інновацій

Заступник директора Центру освітніх інновацій Світлана Лугова ознайомила присутніх з програмою "Школи розвитку емоційного інтелекту", розповіла про структуру роботи та інновації у ЦОІ. 

В науково-теоретичному блоці семінару з теми "Емоційний інтелект, його складові, роль та шляхи розвитку" виступила Олександра Василик, психолог, коуч, тренер з Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника. 

Керівник гуртка "Психологія" Валерія Легка провела майстер-клас "Розвивай емоційний інтелект, граючи", під час якого практичні психологи змогли за допомогою гри "Ключі в світі емоцій" удосконалити вміння розрізняти та розуміти власні емоції та емоції інших, вчилися управляти ними. 

Учасники семінару отримали методичні рекомендації з використання програми Валерії Легкої, застосування ігор, збагатилися позитивними емоціями, обмінялися досвідом.

новини івано-франківськ центр освітніх інновацій Розвиток емоційного інтелекту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
16 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати