• Головна
  • На Прикарпатті надзвичайники перевірили готелі, заклади відпочинку та оздоровлення
11:13, 6 листопада 2019 р.
Надійне джерело

На Прикарпатті надзвичайники перевірили готелі, заклади відпочинку та оздоровлення

На Прикарпатті надзвичайники перевірили готелі, заклади відпочинку та оздоровлення

З вересня по листопад надзвичайники провели інспекційні, позапланові перевірки готелів, мотелів, закладів відпочинку та оздоровлення в Івано-Франківську і області. Понад 70 об`єктів працюють з порушеннями норм, складено 101 адмінпротокол, 6 позовів скеруюють до суду. 

Станом на 01.11.2019 року слжубою ДСНС в області проведено перевірки 146  об'єктів, з яких 47 змінили юридичну назву, не функціонують або припинили господарську діяльність, на 99 вручено розпорядчі документи.

За результатами проведених заходів державного нагляду (контролю) встановлено, що керівниками вживаються заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки, проводяться наради, видаються накази про призначення відповідальних осіб за протипожежний стан, розробляються інструкції з питань пожежної безпеки для будівель, приміщень по яким із персоналом проводяться інструктажі на протипожежну тематику.

Проведеним аналізом за результатами перевірок виявлено ряд порушень пожежної та техногенної безпеки, а саме:

  • 7 об'єктам необхідно замінити електрообладнання;
  • 12 об'єктів необхідно до забезпечити первинними засобами пожежогасіння;
  • 10 будівель не обладнано та на13несправна автоматична системами протипожежного захисту ;
  • 20  об'єктів керівниками не укладено договори на технічне обслуговування систем протипожежного захисту;
  • 6 об'єктів не проведено перевірку та випробування внутрішнього протипожежного водопостачання, на 7 об’єктах необхідно відремонтувати зовнішнє протипожежне водопостачання;

За виявлені порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 101 посадових особи відповідальних за протипожежний стан на об'єкті.

Також під час перевірок виявлено порушення, які створюють загрозу життю та/або здоров'ю людей та Управлінням прийнято рішення про підготовку та подачу позовних заяв в суд для застосування заходів реагування по 6 об'єктах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #новини Франківщини #Франик новини #Звіт ДСНС в Івано-Франківській області про перевірку готелів мотелів закладів відпочинку та оздоровлення вересень листопад 2019 року
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...