В Україні запрацював онлайн-сервіс для вибору платних автомобільних номерів

В Україні запрацював онлайн-сервіс для вибору платних автомобільних номерів, Андрій Гук

Номерні знаки згрупували за вартістю та адресами територіальних сервісних центрів, де вони є в наявності.

У сервісних центрах МВС запрацював онлайн-сервіс, що дозволяє перевірити наявність платних номерних знаків, які містять визначену комбінацію цифр і видаються за бажанням власника авто.

Перелік таких вільних платних номерних знаків з’явився на сайті Головного сервісного центру МВС та сайтах регіональних сервісних центрів.

В Україні запрацював онлайн-сервіс для вибору платних автомобільних номерів, фото-1

Щоб перевірити наявність платних номерних знаків, власник авто залежно від місця його реєстрації має зайти на сайт відповідного регіонального сервісного центру МВС та серед послуг обрати «Номерні знаки: виготовлення та зберігання» та в категорії "Додатковий сервіс" обрати "Наявність платних номерних знаків".

Зокрема, інформація на сайті оновлюється кожного дня інформує Головний сервісний центр МВС.

Забронювати номерний знак поки що неможливо, тому охочим рекомендують вибирати кілька варіантів комбінацій цифр й після цього з пакетом документів прийти в сервісний центр МВС, де наявні бажані знаки.

З собою власник автівки повинен мати ті ж документи, які необхідні для реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів.

У МВС додали, що інформація про наявні знаки оновлюється кожного дня. Крім того, на сайті Головного сервісного центру МВС перевірити вартість номерних знаків за допомогою калькулятора цін.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі