Паркувальний парадокс: вартість паркування у Франківську дорожче ніж у Львові та Києві

Паркувальний парадокс: вартість паркування у Франківську дорожче ніж у Львові та Києві

У великих містах за паркування відповідають цілі комунальні підприємства, у менших – приватні фірми. Плата, відповідно, у кожного своя, яка обчислюється за формулою, встановленою Кабінетом Міністрів.

У тариф на паркування входять різні показники: витрати на оплату електроенергії, закупівлю палива, завантаженість майданчика та інші показники. Ознайомитися з нею можна за посиланням.

Про це інформує  інформує 24 канал.

Оплата залежить від зони:

І  (центр міста) – 10 гривень за годину;
ІІ (прилеглі вулиці до центру) – 7 гривень за годину;
ІІІ (інші вулиці) – 5 гривень за годину;

Задля економії автомобілісти можуть придбати абонемент. Його вартість залежить від зони і коливається від 315-630 грн на місяць.

У Львові за муніципальну парковку відповідає “Львівавтодор”. Він є оператором на 36 майданчиках для паркування на трохи більше ніж 1 тисячі місць. Місто так само поділене на зони, але їх дві: І  (центр) – 15 гривень за годину та  ІІ  (інші вулиці) – 5 гривень за годину.

В Івано-Франківську існувало комунальне підприємство, яке відповідало за паркування – "Технічний центр Сервіс-Авто". Але його через порушення ліквідували у 2015 році. Так, прокуратура виявила фінансові порушення в діяльності КП. Виконавчий комітет проголосував за припинення діяльності.

Тепер у Івано-Франківську за паркування відповідають оператори, які відсоток від прибитку спрямовують у міський бюджет. Місто поділене на дві зони: у І центр – 20 гривень, ІІ – інші вулиці – 9 гривень. Значні пільги передбаченні для учасників АТО: у першій зоні – 6 гривень, інших – 3 гривні.Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі