![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
10:44, 7 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Показали фото яким повинні побачити франківці міське озеро після завершення благоустрою
![Показали фото яким повинні побачити франківці міське озеро після ... Показали фото яким повинні побачити франківці міське озеро після завершення благоустрою](/dist-assets/images/cap.jpg)
У спільноті Комуналка ІФ директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак поділився світлинами яким повинно бути міське озеро Івано-Франківська після завершення благоустрою і прозвітував про хід ремонтних робіт на ньому.
"Розпочали роботи з капітального ремонту пірсів, сходів та інших елементів благоустрою озера на вулиці Гетьмана Мазепи", - написав Смушак.
На фото видно, як робітники підготовлюють пірси до ремонту - підлога буде встелена дерев’яно-полімерним покриттям, а перила з нержавійки будуть обшиті склом.
Роботи планували завершити до 20 грудня цього року, однак як раніше повідомяв головний комунальник міста однією і основною причиною чому роботи ще не завершені по благоустрою міського озера - це затримка з фінансуванням підрядчиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...