Список Почесних громадян Івано-Франківська поповнився новими ім'ями

Список Почесних громадян Івано-Франківська поповнився новими ім'ями, Андрій Гук

Сьогодні, 8 листопада, на сесії міської ради Івано-Франківська шістьом франківцям присвоїли звання “Почесний  Громадянин міста Івано-Франківськ”.

Посмерто присвоїли звання:

– Безпальку Петру Васильовичу;
– Сенюку Віталію Дмитровичу;
– Шемегінському Михайлу Михайловичу;
– Семанюку Василю Васильовичу;
– Фігурному Андрію Васильовичу;
– Лисенчуку Володимиру Васильовичу.

Посвідчення і відзнаки родичам і рідним вручать пізніше.

Довідка.

Звання Почесного Громадянина міста Івано-Франківська є найвищою міською відзнакою.

Присвоєння Звання є визнанням виняткових заслуг особи перед громадою міста в соціально-економічному, науково-освітньому розвитку, за активну участь у справі відродження та примноження надбань національної культури, у національно-визвольній боротьбі за незалежність України, миротворчу, доброчинну діяльність, наукові і спортивні досягнення, забезпечення обороноздатності держави, зміцнення її безпеки та суверенітету, мужність і відвагу при врятуванні людей, матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха. Звання присвоюється в порядку, визначеному цим Положенням, особі незалежно від місця проживання, громадянства ( в тому числі посмертно). Звання присвоюється особі тільки один раз.

Особам, відзначеним званням «Почесний Громадянин міста Івано-Франківська» вручаються диплом, посвідчення, стрічка і нагрудний знак. Імена Почесних Громадян м. Івано-Франківська заносяться в Пам'ятну Книгу "Почесні Громадяни міста Івано-Франківська" в хронологічному порядку. Книга ведеться відділом кадрів в одному екземплярі та зберігається в міській раді.

Диплом, посвідчення, стрічка і нагрудний знак, присвоєні особам посмертно, передаються родині або в музейну установу.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі