Небайдужі франківчани допомогли одинокій бабусі яка прихистила вдома 20 бездомних котів

Небайдужі франківчани допомогли одинокій бабусі яка прихистила вдома 20 бездомних котів
Пенсіонерка Алла Вікторівна з Івано-Франківськаприхистила у себе вдома близько 20 бездомних котів.

Бабуся розповіла, що коштів на утримання котиків не вистачало, тому все цінне вже давно віднесла у ломбард. Жінку вже не приймають у ветклініках через її заборгованість за лікування тварин. Борг близько 1000 гривень навіть за ліверку на базарі. Алла Вікторівна не годує котиків сухим кормом, бо дорого.Їй немає чим заплатили за комунальні послуги, борги шалені. Плюс до цього у неї прорвала труба та затопило сусідів, які погрожують затягати її по судах, якщо вона не заплатить за ремонт кругленьку суму грошей.

Старенька не зізнається, в тому що деколи їй самій не має що їсти, та не було на чому спати.  Зараза вся її пенсія йде на борги та котів.

Знайшлися небайдужі люди котрі взнали про ситуацію доброї бабусі передали корм для тварин та речі і їжу для пенсіонерки. Про це повідомили у благодійній організації  "Час добра та милосердя".

"Сьогодні, до Алли Вікторівни, яка утримує в себе 20 котиків, приїхала ось така підтримка. Elena Zhabotinskay , дякуємо Вам за таке милосердя та щедрість! Щиро тішуся, що такі добрі серця роблять неймовірне добро, дарують надію та підтримку!
Бути добру!
",- йдеться в дописі благодійної організації.

Небайдужі франківчани допомогли одинокій бабусі яка прихистила вдома 20 бездомних котів , фото-1 Небайдужі франківчани допомогли одинокій бабусі яка прихистила вдома 20 бездомних котів , фото-2

Якщо Ви теж прониклись співчуттям і бажаєте допомогти пенсіонерці, може добровільно перерахувати кошти за реквізатами:

ПОМІТКА: "Алла Вікторівна"
5169 3305 1534 9451 Когут Наталія Василівна. Всі кошти одразу зараховуються на картковий рахунок "Дім Сірка" !

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі