Мешканці Франківська вже 4 роки телефонуюють зі "Слуги народу" вимагають 100 тисяч доларів

Мешканці Франківська вже 4 роки телефонуюють зі "Слуги народу" вимагають 100 тисяч доларів

Мешканці Івано-Франківська постійно надзвонюють через "Слуги народу" запитують де "Косий" і борг в 100 тисяч доларів.

Вже 4 роки шанувальники серіалу "Слуга народу" постійно дзвонять мешканці Івано-Франківська через те, що номер її телефону був вказаний в одній зі сцен серіалу. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

У серіалі в зошиті з чорної бухгалтерією був записаний номер мобільного телефону "Косого", який повинен 100 тисяч доларів. Але, як виявилося, такий мобільний номер дійсно існує і належить жінці, яка користується номером вже близько 15 років.

"Мені ніхто не хамив. Просто всім було цікаво: Косий! Ну, і де ж ці 100 тисяч доларів? Переважно російською. Спочатку думала: може, помилилися", - говорить мешканка Івано-Франківська.

"Слугу народу" Юліана Антонюк не дивилася, тому відразу не зрозуміла, що відбувається. Потім запитала у тих, хто телефонував.

Мешканці Франківська вже 4 роки телефонуюють зі "Слуги народу" вимагають 100 тисяч доларів, фото-1

Вона розповіла, що, коли люди починали дзвонити, то вона спочатку подумала, що це хтось помилився номером, але потім почала питати звідки вони взяли її номер. Люди все їй розповіли і навіть висилали відео, де в серіалі в зошиті вказано номер телефону, за яким вони вирішили зателефонувати.

"Чесно, у мене завжди якісь пригоди! Але таке - це взагалі ...", - зізнається власниця прославленого на всю країну телефонного номера Юліана.

Вона зазначила, що не раз зверталася до студії "Квартал 95" з проханням, щоб вони прибрали її номер телефону з серіалу, але їй ніхто нічого не відповідав.

Номер телефону жінки вже прибрали і на даний момент ця серія на YouTube недоступна.

Мешканці Франківська вже 4 роки телефонуюють зі "Слуги народу" вимагають 100 тисяч доларів, фото-2

Під час запису сюжету до неї хтось знову зателефонував і почав питати про Косого. На цей раз невідомим шанувальником серіалу виявився Євген Кошовий, який вибачився від усієї команди "Кварталу" і заявив, що вони розберуться з цією ситуацією. В якості "втішного" подарунка Кошовий запропонував жінці сувенірну кепку.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі