![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
16:51, 13 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Правоохоронці Городенківщини розшукала чоловіка, який обікрав сільську раду
![Правоохоронці Городенківщини розшукала чоловіка, який обікрав сільс... Правоохоронці Городенківщини розшукала чоловіка, який обікрав сільську раду](/dist-assets/images/cap.jpg)
До поліції Городенківського району звернувся голова сільської ради с. Незвисько з повідомленням про крадіжку. Чоловік повідомив, що з приміщення сільради невідомі викрали комп’ютерну техніку на загальну суму близько 2,500 гривень.
Оперативники відділення поліції розшукали зловмисника. Він непрацюючий 21-річний місцевий житель. Як встановили правоохоронці, чоловік шляхом пошкодження вхідний дверей проник в приміщення кабінету голови сільської ради та викрав вищевказану компютерну техніку.
Додамо, викрадену техніку поліцейські розшукали, адже зловмисник викинув її неподалік скоєння злочину.
Наразі зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 185 (крадіжка, поєднаної з проникненням у приміщення) КК України. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід. Максимальне покарання за вказане кримінальне правопорушення передбачає ув’язнення до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...