• Головна
  • Лайно, то на гроші. Халаменда прокоментував облиття нечистотами: "Я до цього ставлюсь по-філософськи"
18:10, 18 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Лайно, то на гроші. Халаменда прокоментував облиття нечистотами: "Я до цього ставлюсь по-філософськи"

Лайно, то на гроші. Халаменда прокоментував облиття нечистотами: "Я до цього ставлюсь по-філософськи"

Власник ТОВ “Торговий сервіс”, яке орендує центральний ринок Івано-Франківська,Ігор Халаменда відомий в місті під прізвиськом "Бура" разом з адвокатом Тарасом Жарським прокоментували ситуацію щодо останніх подій на Центральному продуктовому ринку "Івано-Франківська".

“Сьогодні ми вирішили поспілкуватись з пресою, вирішили поспілкуватись через пресу з суспільством, оскільки дуже знаковою підєю є ситуація пов`язана з Центральним продовольчим міським ринком", - розпочав свою промову Жарський.

Адвокат Халаменди Тарас Жарський каже, що ситуація, пов’язана з ринком, є знаковою для міста.

Він повідомив, що  на сьогодні єдиним, законним власником є ТОВ "Торговий сервіс", директором якого є Халаменда Ігор Анатолійович. Однак, склалась ситуація коли особа є власником корпторавних прав, вона не може  фізично здійснювати господарську діяльність і забезпечувати діяльність ТОВ "Торговий сервіс".

На це є декілька вагомих факторів перший фактор - це бездіяльність правоохоронних органів. Другий фактор - не має представників законного власника на ринку, однак на території ринку працюють невідомі особи, котрі конролюють дяльність ринку і ведуть господарську діляьність на ньому з невідомих на те підстав. Також на території ринку присутні представники поліції, котрі не втручаються в діяльність невідомих осіб,а  навпаки навіть сприяють цьому. З досвіду 29-ти річного адвоката колись у 90-их це називалось зовсім інакше .

Наразі законним власником “Торгового сервісу” є Ігор Халаменда, але він фізично зараз не може виконувати свою роботу через різні причини. Головна з них, на нашу думку, – недобросовісність правоохоронних органів. Сьогодні представники ТОВ “Торговий сервіс” відсутні на ринку, але якісь невідомі далі там продовжують перебувати. Біля них є патрульна поліція, спостерігає за ними. Як це назвати? Правоохоронні органи бездіють. Ми звернулися до суду. Складається враження, що просто хочуть затягнути процес. Може для підробки документів, може для чогось іншого. Охорону Ігоря Анатолійовича поліція не пускала до нього, а самої поліції, коли вже його облили нечистотами, вже практично не було”. 

На думку Халаменди, поліція під час подій на ринку у суботу була бездіяльною.

“Думаю, поліція працює з цими “асинезаторами”. Кілька місяців тому ці ж люди облили Олександра Шевченка. Не розумію, чому поліція зайняла таку позицію. Наших працівників вивели з фірми, а там зараз знаходяться рейдери. Поліціянти кажуть, що нічого не можуть зробити. Вони провокують мене на якийсь самосуд. Але я не буду силовим методом повертати офіс… Це не діло рук мого колишнього партнера. Це все роблять мої колишні водії та охоронці. Вони просто зійшли з розуму…Туяхова і Казанцев – це люди, які проживають на Донбасі в зоні бойових дій. Вони хочуть у франківця забрати бізнес. Для мене це діло часу. Трохи сумно, трохи смішно, але є, як є”, – каже Халаменда. 

Лайно, то на гроші. Халаменда прокоментував облиття нечистотами: "Я до цього ставлюсь по-філософськи" , фото-1

Також він прокоментував випадок, в якому його облили нечистотами (ФОТО).

“Мало облили, можете облити ще не раз, бо г*мно, то на гроші. Я ставлюся до цього по-філософськи….”.

Про попередній конфлікт з ТОВ "Горгани" Бура повідомив, що в нього на Коновальця "всадили" 7 куль, його просто розстріляли, що було потім не знає і що в майбутньому з ним буде теж. Однак, пообіцяв працювати суто в правовому полі та не вчиняти ніяких неправомірних дій. 

В завершенні інтерв`ю додав, якщо у когось якісь є запитання він все скаже і повідомить, нічого приховувати не збирається. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #халаменда #нечистоти #ринок #Бура інтерв`ю #Халаменда інтерв`ю з адвокатом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...