Шмигаль просив Зеленського присвоїти почесне звання брату нардепа з КоломОйського району

Шмигаль просив Зеленського присвоїти почесне звання брату нардепа з КоломОйського району, Андрій Гук

У прославленого на всю країну висловлюваннями про "Коломойський район", нардепа від "Слуги народу", 33-річного фермера з Прикарпаття Володимира Тимофійчук є рідний брат-бізнесмен.

У розпорядженні виданні "Країна" опинився лист губернатора Івано-Франківської області Дениса Шмигаля, направлений ним до Офісу президента України Володимира Зеленського. У листі губернатор просить главу держави присвоїти почесне звання Заслуженого працівника сільського господарства Богдану Тимофійчук, який є директором приватної фірми "Богдан і К" і заодно, рідним братом нардепа від "Слуги народу".

Главу держави Шмигаль просив нагородити бізнесмена за "багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у впровадження передових технологій для підвищення якості ґрунтів ... і високий професіоналізм".

Шмигаль просив Зеленського присвоїти почесне звання брату нардепа з КоломОйського району, фото-1

Як відомо президент прислухвася до прохання губернатора та видав відповідний указ № 849/2019 «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу» за яким присвоїв почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України»Богданові Тимофійчуку – директорові приватної фірми «Богдан і К».

Шмигаль просив Зеленського присвоїти почесне звання брату нардепа з КоломОйського району, фото-2
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі