• Головна
  • Івано-Франківський хлібокомбінат. Шлях до інновацій зі збереженням традицій
15:35, 22 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Івано-Франківський хлібокомбінат. Шлях до інновацій зі збереженням традицій

Івано-Франківський хлібокомбінат. Шлях до інновацій зі збереженням традицій

Для ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» останні роки ознаменувалися роботою за новими правилами та стандартами. Підприємство, не зраджуючи своїм основним принципам – продовжує виробляти хліб без розпушувачів, покращувачів смаку та консерванітв. В той же час активно впроваджує новітні технології, які дозволяють вдосконалити всі бізнес-процеси.

Сучасні технологічні лінії дозволяють щоденно виробляти близько 50 тонн хлібобулочних та кондитерських виробів. Нещодавно на підприємстві ввели в експлуатацію енергозберігаючу систему транспортерів для охолодження, нарізки та пакування хлібобулочної продукції литовської фірми «Dovaina». Ця система дозволяє не порушувати охолоджувальні процеси під час пакування та уникнути ризиків людського фактору, що означає цілковиту безпечність продуктів харчування. Широко застосовуються передові енергоощадні технологічні процеси, які призвели до зниження витрат палива та електроенергії.

Івано-Франківський хлібокомбінат. Шлях до інновацій зі збереженням традицій, фото-1

Останнім часом Івано-Франківський хлібокомбінат прийняв велику кількість іноземних  делегацій. Сучасне виробниче устаткування та потужності вражають іноземних гостей. Підприємство радо ділиться досвідом, проводячи практичні семінари.

Власна контрольно-виробнича лабораторія, оснащена сучасним устаткуванням, здійснює технохімічний контроль якості основної і додаткової сировини, готової продукції.

Також Івано-Франківський хлібокомбінат перейшов на європейську систему НАССР, яка забезпечує ефективний контроль безпеки на всіх ланках виробництва та гарантує виробництво безпечної продукції.

Для забезпечення своєчасної доставки гарячого хліба до споживача на підприємстві була впроваджена передова система DISPOTOOL на базі обладнання німецької компанії TOOLBOX. Ця система дозволяє в два рази скоротити час завантаження готової продукції на автотранспорт. Завдяки модернізації автопарку, який вже налічує 90 автомобілів, продукція доставляється новими автомобілями, переобладнаними під хлібобулочну продукцію.

Івано-Франківський хлібокомбінат. Шлях до інновацій зі збереженням традицій, фото-2

Підприємство активно розвиває і власну мережу фірмових магазинів. Протягом минулого року відкрилось 11 нових торгових точок. Також оновлюються та модернізовуються вже існуючі магазини. Комфорт, стиль та функціональність — новий формат фірмових магазинів. Торгові точки облаштовані відпочинковою зоною, яка створює особливу атмосферу тепла і затишку. На даний час мережа фірмової торгівлі налічує понад 80 точок продажу по місту та області.

У зв’язку з розширенням діяльності підприємства і задля успішного функціонування в умовах ринку, створено службу маркетингу. Розроблено нову стратегію розвитку підприємства, яка максимально орієнтована на інтереси і потреби споживачів.

Також у цьому році на підприємстві запровадили систему ощадливого виробництва, яка фокусується на безперервному вдосконаленні процесів виробництва, бізнес-процесів і управління, а також всіх аспектів життя підприємства.

Нагадаємо, ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» – найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в Івано-Франківській області. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб», входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #хлібокомбінат #інвестиції #обладнання #сучасні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...