• Головна
  • Переатестація для “Муніципальної варти” за ініціативою міського голови (фото)
16:56, 22 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Переатестація для “Муніципальної варти” за ініціативою міського голови (фото)

Переатестація для “Муніципальної варти” за ініціативою міського голови (фото)

За дорученням міського голови Руслана Марцінківа та з метою детального вивчення Законів України «Про запобігання корупції» та «Про заходи державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) 22 листопада цього року в приміщенні міськвиконкому відбулись розширені збори колективу КП «Муніципальна варта» за участю керівництва управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради, та фахівців з питань запобігання вчинення корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Про це повідомили на сторінці Управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської міської ради у соцмережі Фейсбук. 

Основним лейтмотивом даного заходу були протидія корупції, чітке дотримання вимог Статуту КП «Муніципальна варта», особиста відповідальність кожного працівника за вчинення корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також шахрайства. 

До працівників КП «Муніципальна варта» доведено вимогу керівництва міськвиконкому щодо проведення їх обов’язкової переатестації, та наміри реорганізувати у більш ефективну і мобільну структуру з чітко визначеними завданнями та обов’язками. 

Керівництвом управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради також наголошувалось, що будь-які факти корупційних дій чи правопорушень працівниками КП «Муніципальна варта» і в подальшому не будуть замовчуватись та відразу присікатись на місці! У випадку виникнення підозри щодо корупційних діянь працівників даного комунального підприємства громадяни міста зможуть проінформувати на лінію довіри за тел. 55-21-11, 53-34-00 та електронну пошту [email protected]

Крім того, до колективу КП «Муніципальна варта» були доведені завдання щодо охорони публічного порядку та комунального майна під час новорічно-різдвяних свят на території міста. На цей період буде запроваджено цілодобові патрулювання місць масових гулянь та проведення загальноміських святкових локацій. Були обговорені інші питання функціонування даного комунального підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #муніципальна варта #переатестація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...