![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
16:52, 22 листопада 2019 р.
Надійне джерело
У Франківську Марцінків анонсує відкриття ковзанки та запрошує містян на відкриття
![У Франківську Марцінків анонсує відкриття ковзанки та запрошує міст... У Франківську Марцінків анонсує відкриття ковзанки та запрошує містян на відкриття](/dist-assets/images/cap.jpg)
Льодова арена якій не завадить тепла зима, в Івано-Франківську почали заливати міську ковзанку на Площі Ринок.
"Вона ще не працює, а діти вже захоплено заглядають, що ж там коїться! Вчора почали, а сьогодні продовжують заливати ковзанку біля ратуші! А в перший день зими, 1-го грудня, запрошую на відкриття!", - пише очільник міста на своїй сторінці у Facebook.
Роботами по встановленні ковзаки в Івано-Франківську займаються львівські підприємці. Головна її особливість у тому, що тут дітяиме система охолодження криги. Відтак, ковзанка працюватиме кататися на льодовій арені під відкритим небом франківці зможуть навіть при температурі +10. Розміри європейської ковзанки для Франківська: 16 на 40 метрів.
Щодо цін, то поки посадовці точну вартість назвати не можуть. Але, припускають, що вона не буде перевищувати 100 грн. за годину, адже майданчик працюватиме з професійним персоналом. Для пільговиків будуть передбачені знижки.
Підприємці надаватимуть в оренду 4 сотні пар ковзанів. Довкола ковзанки розташують ярмаркові будиночки та допоміжні приміщення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...