У Франківську відбудеться зустріч з телеведучим, медіаекспертом, журналістом Андрієм Куликовим

У Франківську відбудеться зустріч з телеведучим, медіаекспертом, журналістом Андрієм Куликовим

У вівторок, 26 листопада, о 10.00 в рамках проєкту «Відкрита зустріч з успішними людьми» в Університеті Короля Данила відбудеться майстер-клас «Сучасна українська журналістика: виклики та можливості» від Андрія Куликова.

Андрій Куликов – медіаексперт, медіатренер; журналіст, радіоведучий, телеведучий; голова правління «Громадського радіо»; голова Комісії з журналістської етики.

Працював на телеканалах «1 + 1», «Новий», СТБ, ICTV; на радіо ВВС, Радіо Ера FM, Радио Вести, Громадське радіо.

Був продюсером радіо Української служби ВВС у Лондоні та ведучим політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Переможець премії «Телетріумф» у номінації «Ведучий ток-шоу» у 2011 та 2013 роках. І конкурсу «Золоте перо» у номінації «Краща суспільно-політична програма телебачення» у 2011 році.

«Відкрита зустріч з успішними людьми» – проєкт Університету Короля Данила для студентів Івано-Франківська та всіх зацікавлених, який спрямований на реалізацію місії УКД – творимо екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості.

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу.

Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі