Палац Потоцьких ввійшов 50 кращих підприємств Прикарпаття з креативною та інноваційною складовою

Палац Потоцьких ввійшов 50 кращих підприємств Прикарпаття з креативною та інноваційною складовою, Андрій Гук

27 листопада в Івано-Франківську відбувся форум «Івано-Франківщина креативна».

Захід покликаний сприяти підприємцям Івано-Франківщини у сфері креативних індустрій, зокрема розпочати експорт своєї продукції або ж посилити цей напрямок роботи компанії та залучити інвестиції на розвиток власного бізнесу.

Тут вони мали нагоду ознайомитися з досвідом та тенденціями у сфері креативних індустрій і можливостями розвитку бізнесу на Івано-Франківщині, навчитися завдяки створенню власної історії бренду збільшувати продажі креативних продуктів/послуг своєї компанії, отримати інформацію про можливості розвитку бізнесу від експертів Європейського банку реконструкції та розвитку і Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківська в рамках ініціативи ЄС EU4Business, налагодити ділові контакти.

Серед запрошених учасників форуму – КП «Простір інноваційних креацій «Палац», яке на заході представили директор Володимир Гайдар та фахівець з інноваційної діяльності КП ПІК «Палац» Людмила Лінник.

Палац Потоцьких ввійшов 50 кращих підприємств Прикарпаття з креативною та інноваційною складовою, фото-1
Палац Потоцьких ввійшов 50 кращих підприємств Прикарпаття з креативною та інноваційною складовою, фото-2

Володимир Гайдар розповів історію створення, структуру та основні напрямки діяльності підприємства, яке ставить собі за мету стати платформою для спілкування та співпраці з усіма сферами розвитку науки, бізнесу, мистецтва.

Палац Потоцьких ввійшов 50 кращих підприємств Прикарпаття з креативною та інноваційною складовою, фото-3

У рамках події відбулася презентація фотокниги «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону», до якої ввійшли 50 кращих бізнесів і підприємств Івано-Франківщини з креативною та інноваційною складовою. Серед них і КП «Простір інноваційних креацій «Палац».

Як зазначають автори книги, Прикарпаття – один із регіонів України, де ринок креативних індустрій демонструє позитивну динаміку росту. Саме тому цей проєкт спрямований на розвиток сприятливого бізнес-середовища для самореалізації підприємців регіону.

Мета його – допомогти підприємцям у сфері креативних та інноваційних бізнесів Франківщини популяризувати свою продукцію, розпочати або налагодити процес експорту товарів на іноземні ринки та залучити інвестиції для розвитку власного бізнесу.

Збірка «Франківщина креативна: експортний та інвестиційний потенціал регіону» видана у 500 примірниках і поширюватиметься серед українських та іноземних ТПП, посольств, міжнародних організацій, фондів, потенційних партнерів та інвесторів.

Палац Потоцьких ввійшов 50 кращих підприємств Прикарпаття з креативною та інноваційною складовою, фото-4 Палац Потоцьких ввійшов 50 кращих підприємств Прикарпаття з креативною та інноваційною складовою, фото-5
Палац Потоцьких ввійшов 50 кращих підприємств Прикарпаття з креативною та інноваційною складовою, фото-6
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
21 перегляд в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати