Син священника з Прикарпаття зіграв роль у популярному серіалі

Син священника з Прикарпаття зіграв роль у популярному серіалі

На «1+1» успішно стартував новий комедійний серіал «СидОренки-СидорЕнки» про життя двох родин — бідної та багатої, долі яких об’єднали події минулого: 16 років тому їхніх синів переплутали в пологовому будинку. Проєкт є адаптацією популярного формату «Іванови-Іванови» групи компаній Yellow Black and Whitе.

Глядачі 1+1 вже добре знайомі з Вовою СидОренком – непосидючим хлопцем із веселого серіалу «СидорЕнки-СидОренки». Норовливий характер героя стрічки завдає усім навколо чимало неприємностей. Та виявилось, що виконавець цієї ролі зовсім не схожий на свого персонажа.

Молодий актор Петро Ніньовський, який виконує роль Вови, біологічного сина бідної родини СидорЕнко  08 липня 1998 році  в Коломиї там і навчався, закінчив Коломийську СШ №1 імені В. Стефаника. У 2019 закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого ( спеціальність - актор театру і кіно).

В одному з інтерв`ю Петра запитали чи помічає він у себе спільні риси з бешкетником-персонажем якого грає у серіалі?

"Ні, ми з ним геть різні. Це для мене – роль на спротив.

Вова звик отримувати все й одразу, до 16 років об’їхав півсвіту. Такі умови розбестили б кожного.

А я син священика. Тож ніколи не жив у розкоші. Ніколи так не вдягався, не куштував страв, які їсть мій персонаж, не подорожував. Уперше поїхав за кордон, коли мені було років 17 чи 18. Тож спільного у нас мало.

Та мушу визнати, у Вови є одна риса, яка мені дуже подобається, і якої мені таки бракує. Це його тверда впевненість у собі. З таким хлопцем ніколи не буває страшно. Хотів би цьому в нього навчитись", -  відповів Ніньовський. 

Як вдалося отримати роль і що залишилось за кадром телекомедії?


Петро Ніньовський розповів про всі родзинки зйомок популярного серіалу, детальніше у сюжеті

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі