Гра пейнтбол - особливості та переваги

Картинки по запросу Гра пейнтбол - особливості та переваги
Картинки по запросу Гра пейнтбол - особливості та переваги

Пейнтбол – це захоплююча, колективна спортивна гра. Гра в пейнтбол в клубі Гепард об'єднує в собі фізичне навантаження, розваги і атмосферу змагання. Це відмінна командна гра яка навчить домагатися загальних цілей і знаходити взаєморозуміння в команді.

Вона захоплює своєю реалістичністю і видовищністю. У процесі неї ви маєте можливість виплеснути всі накопичені негативні емоції і придбати масу позитивних вражень від активного відпочинку. У неї можна грати як удвох, так і великими командами. Кількість учасників нічим не обмежена.

Дитячий пейнтбол формує у дитини такі якості, як відповідальність, відвагу, мужність, увагу, вміння швидко орієнтуватися і прораховувати можливі варіанти розвитку гри.

Що потрібно для гри в пейнтбол?

В пейнтбол грати потрібно в спеціальному обмундируванні:

-камуфляж,

-маска,

-рукавичка.

Протистояти противникам належить за допомогою пневматичної зброї, так званого маркера. Принцип його дії аналогічний напівавтоматичній зброї. В результаті натискання на курок сильно стиснене повітря або азот виштовхує силою куля з патронника. Потім затвор приймає початкове положення.

Маркер стріляє кульками, наповненими особливою водорозчинною фарбою. В результаті попадання в ціль тендітні стінки кульки лопаються, залишаючи кольорову пляму на супротивнику. Згодом фарба без проблем змивається водою.

Для того, щоб в пейнтбол грати взимку потрібно запастися кульками зі стійкою до морозу фарбою. Пейнтбольні кульки засипаються в фідер, розташований зверху маркера. Порція завантаження фідера не перевищує 200 куль.

Де грати в пейнтбол

В пейнтбол можна грати як на відкритих майданчиках, так і в закритих спеціально облаштованих приміщеннях. Пейнтбол гра стратегічна. В ній важливо розташування і планування грального поля. Їх родзинка в неповторності ландшафту, адже неможливо підібрати два повністю ідентичних ділянки. Густі гілки дерев, кущів та інша рослинність служить гравцям укриттям.

В якості перешкод можуть бути використані валуни, кузов старого авто, щити з дощок і багато іншого. Замість підручних засобів також можуть бути задіяні спеціальні надувні перешкоди.

У чому суть гри

Всі учасники гри в пейнтбол діляться на команди. Далі вони діють згідно з підготовленим сценарієм. Залежно від поставленої в ньому мети вони повинні перші взяти висоту або вразити більше число супротивників.

Для цього від учасників буде потрібно хороша швидкість реакції, що дозволить вчасно ухилитися від куль противника, а також кмітливість, завдяки якій вдасться зайняти потрібну позицію. Багато чого буде залежати від швидкості прийняття рішень: атакувати, стріляти, в укриття або бігти далі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі