Денис Шмигаль окреслив чіткий план дій та завдань для голів РДА та їх команд

Денис Шмигаль окреслив чіткий план дій та завдань для голів РДА та їх команд, Андрій Гук
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль представив нового керівника Рогатинської РДА Володимира Труша працівникам держадміністрації, представникам органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу районної ради, громадськості Рогатинщини.

Як уже повідомлялося, Володимир Труш 28 листопада призначений очільником райдержадміністрації розпорядженням Президента України №419/2019-рп.

Розповідаючи присутнім про Володимира Труша, до слова, уродженця Рогатинщини, очільник області зауважив, що новий керівник має досвід як державної служби, так і роботи в бізнесі, добре розуміє потреби жителів краю і знає його інвестиційний потенціал.

Новопризначеному керівнику Денис Шмигаль окреслив першочергові  та невідкладні завдання.

"Я бажаю новому керівнику використати свої знання та досвід на благо громади. І доручаю виконати три завдання, – наголосив Денис Шмигаль. – Перше з них – не красти і унеможливити це для інших. Завдання друге – це успішно завершити на місцевому рівні реформу децентралізації, медичну  та освітню реформи. Третій блок завдань лежить у етичній площині та дотриманні законодавства. Районна державна адміністрація буде працювати ще рік. Протягом наступного року проходитиме згортання роботи цієї структури. Тому важлива співпраця з майбутніми головами ОТГ для того, щоб інституціональна пам'ять і досвід службовців були збережені для громади і держави", сказавДенис Шмигаль.

Денис Шмигаль окреслив чіткий план дій та завдань для голів РДА та їх команд, фото-1 Денис Шмигаль окреслив чіткий план дій та завдань для голів РДА та їх команд, фото-2 Денис Шмигаль окреслив чіткий план дій та завдань для голів РДА та їх команд, фото-3

Також голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль привітав голову Рогатинської РДА та дав завдання для новопризначених голів РДА та їх команд на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Перший пішов! Вітаю Володимира Труша із призначенням на посаду голови Рогатинської РДА Івано-Франківської області!", — зазначив голова Івано-Франківської ОДА.

Денис Шмигаль окреслив чіткий план дій та завдань для голів РДА та їх команд, фото-4

Крім того, Денис Шмигаль дав завдання для усіх голів РДА:

"Завдання для новопризначених голів РДА та їх команд:

- НЕ красти (мабуть складно, але точно можливо))), в іншому випадку, можна перемогти у конкурсі «хто сяде першим»;
- Працювати з повною віддачею свого часу, сил, розуму на користь громади;
- Успішно завершити реформу децентралізації, медичну та освітню реформи в районі;
- Згідно з чинним законодавством, етично і коректно припинити роботу РДА після початку роботи всіх ОТГ в районі, тобто, не пізніше 31 грудня 2020 року".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
70 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати