13 тон золота в рік на зуби та зубний протез - найкращий подарунок на весілля

13 тон золота в рік на зуби та зубний протез - найкращий подарунок на весілля

А чи знаєте ви, що стоматологія може бути не тільки корисною, але й має багатющу історію сповнену цікавих фактів та курйозів:

  • Приблизно 13 тонн золота в рік використовують стоматологи Америки для того , щоб виготовити зубні протези , мости і коронки.
  • Технологія виготовлення штучних керамічних зубів була винайдена в 19 столітті. А до цього для зубних протезів використовували зуби солдатів , які були вбиті під час битви. Після громадянської війни в США цілі бочки зубів отримували стоматологи . 
13 тон золота в рік на зуби та зубний протез - найкращий подарунок на весілля , фото-1
  • Якщо ви правша , то і їжу пережовуєте на правій стороні щелепи. А якщо ж лівша , то , відповідно, на лівій стороні. 
  • У Китаї існує національне свято , назва якого перекладається як «День любові до своїх зубів». Це свято влаштовують для того , щоб привернути багатомільйонне населення до збереження здорових зубів і ясен. Свято це проходить щороку 20 вересня. 
13 тон золота в рік на зуби та зубний протез - найкращий подарунок на весілля , фото-2
  • Якщо , наприклад , один зуб відсутній у одного з однояйцевих близнюків , то цілком імовірно , що такої ж зуба буде не вистачати і у другого . 
  • Найпершими стоматологами були етруски . Ще в 7 столітті до н.е. вони вирізали штучні зуби із зубів ссавців. Вони знайшли спосіб виготовляти так само мостовидні протези , які виявилися досить міцними для того , щоб пережовувати їжу. 
  • На Британських островах не так давно найпопулярнішим подарунком на весілля були … зубні протези. Не зрозуміло з яких причин , британці вирішили , що все одно досить скоро втратять зуби і тому вирішили прискорити процес з видалення зубів у молодому віці. 
13 тон золота в рік на зуби та зубний протез - найкращий подарунок на весілля , фото-3
  • Стоматологи середньовіччя вважали , що для того , щоб зуби не руйнувалися , необхідно їх полоскати відваром з собачих зубів у вині. Так вони рекомендували прив’язати до щелепи жабу для того , щоб зміцнювалися зуби , які хитаються . 
  • Проводилися дослідження, в результаті яких стало відомо , що до складу шоколаду входить какао- порошок. Саме він містить якісь речовини , які не дозволяють утворюватися карієсу. 
  • У середніх віках , для того , щоб полегшити біль в яснах , їх натирали зубом людини , які помер насильницькою смертю.
І головне пам'ятайте, що втрачаючи дорогоцінний час, Ви можете завдати непоправної шкоди здоров'ю своїх зубів. І не варто довго думати, що робити. Болить зуб - поспішайте до стоматолога! В стоматології Dental Centre Ви зможете отримати консультації та кваліфіковану допомогу, якщо Вас турбує зубний біль.

В стоматології Dental Centre працюють кваліфіковані стоматологи та використовується найновіше обладнання для досягнення головного результату - здоров'я Ваших зубів!

13 тон золота в рік на зуби та зубний протез - найкращий подарунок на весілля , фото-4
стоматологія стоматолог Shel Dental Centre стоматололгічна клініка шукаю стоматолога послуги стоматолога стоматологічна практика івано-франківськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі