Ляльки LOL – що це таке і чому вони такі популярні?

Картинки по запросу Ляльки LOL – що це таке і чому вони такі популярні?
Картинки по запросу Ляльки LOL – що це таке і чому вони такі популярні?

Останнім часом все більш популярними стають куклы LOL у кульці, яку можна розібрати. Кожна сфера складається з декількох шарів із сюрпризами. Чому таке велике захоплення ними і де можна придбати такі ляльки?

Кожному поколінню є що збирати, особливо в дитинстві. Безумовно, багато хто пам’ятає, як вони збирали шапки, штампи, листівки, а молодші неодмінно збирали так звані «картки», наклейки, ремінці для браслетів тощо. Останнім часом ляльки LOL, які розміщені у сфері сюрпризу, особливо популярні. Чому вони стали такими відомими?

Ну, перш за все, вони працюють за принципом сюрпризів, тобто невідомо, яку ляльку ми знайдемо в кулі. Крім того, ці фігурки виглядають по-справжньому мило і одразу завойовують серця дівчат. Ляльки були популярними століттями і молоді представниці жіночої статі завжди мали слабкість до них. Крім того, колекціонування є самим великим задоволенням. Ви можете обмінятися з іншими людьми, похвалитися фотографіями своєї колекції, з нетерпінням чекаєте наступних примірників. Цікаво, що ви можете знайти великих любителів колекціонування не лише серед дітей. Іноді навіть не має значення, що ти збираєш, важливо це зробити.

Чим справді є лялька LOL?

Для багатьох людей назва LOL нічого не говорить. Ну, це колекційні ляльки, які розміщуються в спеціальні кульки, що мають до семи шарів. У кожному шарі ховаються різні аксесуари, і в самому кінці знаходимо ляльку. Варто знати, що кожна лялька має особливий навик. Що ви можете знайти в кожному шарі? Ну, на першому шарі є наклейка з деякою суто секретною інформацією. У другій ви знайдете колекційні наклейки. Третій шар - це маленька пляшка, в яку потрібно налити воду. У наступному ви знайдете взуття, а далі ляльковий одяг. Однак у шостому шарі можна знайти необхідні різні аксесуари, а останній, сьомий шар приховує ляльку.

Важливо, щоб ви не знали, на яку ляльку ви натрапите. Одні плачуть, інші змінюють колір. Одні трапляються частіше, інші набагато рідше. Щоб виявити функцію ляльки, покладіть її в пляшку з водою.

Види ляльок

Ляльки LOL можуть належати до однієї з восьми груп: Клуб привидів, Клуб глянцевих ляльок, Клуб супротивників, Радісний клуб, Спортивний клуб, Група актрис, Чарівний клуб, Група танцюристів. Цікаво, що є ляльки, які мають дві приховані функції! Звичайно, обидві виявляють себе лише тоді, коли лялька наповнена водою. Також варто знати, що всі функції мають призначені для них конкретні наклейки і їх можна вставити у спеціальний альбом чи плакат.

Де купити таких ляльок?

Варто знати, що ляльки LOL ви можете придбати їх у магазинах іграшок. Кращий варіант - придбати колекторну версію. Наприклад, ви можете придбати велику кулю LOL в обмеженому виданні, яка містить аж п’ятдесят шарів і безліч унікальних ляльок, багато з яких мають різні додаткові функції. Цікаво, що кулю можна використовувати, серед іншого, як ляльковий гаманець, коробку для зберігання та комплект для ванни цих унікальних ляльок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі